Skocz do zawartości

Cinquecento 700 gaźnik FOS


Gość migrys

Rekomendowane odpowiedzi

Cinquecento 700 gaźnik FOS

W czasie jazdy przy małych obrotach silnika samochód zaczyna skakać. Wystarczy minimalnie dodać gazu, aby efekt znikł. Założono nowy gaźnik po regeneracji i to samo. Na postoju silnik pracuje równo przy każdych obrotach. Zmienione świece i przewody wysokiego napięcia. Jako przyczyna ,co jeszcze można sprawdzić.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź napięcie jakie masz na cewce czy nie jest za niskie może być też padający moduł zapłonu, częstą usterką w tym modelu była woda w gaźniku, odkręć górną pokrywę gaźnika i zobacz czy jest woda , jeśli masz odpowietrzenie silnika podpięte do węza prowadzącego z filtra , to często w tym okresie dostaje się woda z odpowietrzenia i wlej do baku denaturat co wytrąci wodę z paliwa tak na pełny bak możesz 200ml dolać.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Dziękuje za podpowiedź z tą dyszom,ale i tak wyjąłem cały gaźnik żeby wymienić uszczelki bo był cały mokry.Przy okazji wymieniłem wszystkie te gumki na dyszach.Mam problem bo ta górna uszczelka nie pasuje otworami na różne przeloty.Moje pytanie brzmi,czy mogę sam powycinać w tej uszczelce większe otwory,czy jednak poszukać lepszego produktu?Zapomniałem dodać,że miał problemy z odpaleniem na zimnym silniku,tak jakby pierwsze sekundy załapywał,a później zaś echo,aż w końcu po paru próbach odpala.Tak sobie myślę,że po tym rozebranym gaźniku i wyczyszczonych wszystkich dyszach powinno być dobrze.Choć nie ukrywam,że czekam na jakieś podpowiedzi na temat tej pracy.Z góry dziękuję. Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności Warunki użytkowania