Skocz do zawartości

VECTRA C 2.O TDI 2003-PROBLEM Z ODPALENIEM Z RANA(BIAŁY DYM)


Gość gonczy25

Rekomendowane odpowiedzi

MAM TAKI PROBLEM Z VECTRA 2.0 TDI 2003-MAM PROBLEM Z ODPALENIEM AUTA Z RANA,KRĘCĘ SILNIKIEM PRZEZ JAKIŚ CZAS I JAK ODPALI TO Z RURY LECI KUPA BIAŁEGO DYMU(PEWNIE MIESZANKA NIE SPALONA I NADMIERNA W KOMORZE SPALANIA)PUZNIEJ JAK JUŻ AUTO JEST CIEPŁE I CZY ZA DŁUGO NIE STOI TO PALI OD RAZU,ALE NAJBARDZIEJ MARTWI MNIE TEN FAKT ŻE AUTO PALIŁO WCZEŚNIEJ DOBRZE TYLKO OD JAKIEGOŚ CZASU NIE CHCE PALIĆ ,WYMIENIŁEM ŚWIECE ŻAROWE NA NOWE Z FIRMY NGK,I BEZ RÓŻNICY,Z TEGO CO CZYTAŁEM TO NIBY CZUJNIK TEMPERATURY JEST USZKODZONY,INNI ZNOWU PISZĄ ŻE NIE SZCZELNY UKŁAD PALIWOWY A INNI ŻE TO POMPA TYLKO ŻE JAK BY POMPA TO BY PROBLEM BYŁ PODCZAS JAZDY BY KOPCIŁ ALBO CO INNEGO A TAK TO AUTO ZACHOWUJE SIĘ 'OK' -TYLKO TE ODPALENIE PO DŁUGIM POSTOJU JEST DENERWUJĄCE PO SZKODA AKUMULATORA I ROZRUSZNIKA,-PROSZĘ O JAKIEŚ PORADY !!!!!!! :-( JUTRO WYMIENIĘ CZUJNIK TEMP. ZOBACZYMY CZY POMOŻE :-(:-(:-( MOJE GG TO 1012001, e-mail-mario811@op.pl pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego daję Ci czas do końca dnia dzisiejszego byś zmienił post. Mianowicie od kiedy to wszędzie piszemy przy użyciu CAPSLOCKA a na dodatek jeszcze wyboldowanego (czyt. pogrubionego).

 

Proszę o przepisanie posta bez używania CAPSLOCK-a oraz bolda w przeciwnym razie post trafi do kosza a tam raczej mało kto pomoże.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności Warunki użytkowania