Skocz do zawartości

Jeep Grand Cherokee


ArKos

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 21
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Ogólnie mi się podobają. Tyle, że nie stać mnie na takie, więc pozostaje stary, poczciwy Jeep. Poza tym jest to pełnowartościowa terenówka a nie jakaś popierdółka typu RAV4 CRV albo inne badziewia, co dla nich TEREN to zabłocona dróżka polna :-D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no ja wiem że w prawdziwy teren nadaje się może 3-4 auta z całego rynku

Na cheerokee też mnie nie stać. Miałem chwilę Landa Discovery , teraz nie mam ale marzy mi się stara vitara/ grand vitara przerobiona w teren ale i ona kosztuje 10 15 tys łącznie z przerobienie, a z powodu budowy domu odkładam, ale to miłość dozgonna bo już od 10 lat.

 

Pewnie że fajniesz są peepy patrole, ale i koszty odpowiednio dużo większe. Nie interesują mnie cieżkie rajdy przeprawowe, bo to dziwny jak dla mnie sport, ale żeby pojeździć tu i tam trzeba by mieć opony Mt jakiś lift i to by wystarczyło. :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie też ciężkie przeprawy nie interesują, bo mnie na takie nie stać i nie stać też na reanimację auta po wypadzie - rozlatują się reduktory, mosty, gniecie się blacha, urywają się wahacze...

 

Dla mnie to tak troszkę błotka, jakiś las z pagórkami itp - generalnie lajtowy teren ;)

 

Może kiedyś uzbieram na starego XJ-ta i coś się wymyśli. Mam szczegółowe plany i wymiary wahaczy made by home, które pozwalają wyliftować Jeepa na kilka cm.

Takie coś bym se wymotał:

 

xj-1.jpg

 

superxjsuper1.jpg

 

jeep12.jpg

 

dsc01641p.jpg

 

29088d1288842395t-jeep-xj-3-lift-p7130290.jpg

 

809569_1_full.jpg

 

CopyofDSCN3932.jpg

 

smallpiclift.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No piękną fure sobie upatrzyłeś! Myślę, że najwięcej info dostaniesz właśnie na jakiś forach jeepa-jak ja szukałem vitarki to siedziałem na forach suzuki i znalazłem odpowiedź na każde pytanie. Jak już zakupisz jakieś cudeńko to może zrobimy jakiś wypad w lekki teren :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już zakupisz jakieś cudeńko

Dużo wody w rzece upłynie...

Strucel jakiś z 5-6 tysi... Zagazować - 3 tysie. Mechanicznie doprowadzić do ładu - nie wiadomo... powiedzmy podstawy: filtry oleje paski itp - 1200, hamulce 600, może jeszcze coś wyskoczy. Motanie też ze 2 tysiaki wyjdzie. 10 klocków nie moje - nie wiem skąd ukraść, ale może kiedyś uda mi się uciułać ;) Wtedy bardzo chętnie - jara mnie to jak nie wiem co :mrgreen: Jak tak widze te błota i pagórki - masakrycznie mnie jara jazda w takim bagienku :-P

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FAjne autko ....życzę Ci ArtKos abyś spełnił swoje marzenia:) taki lajtowy teren wyjazd z dzieckiem czy rodziną wielka frajda :) w takiej i wielu podobnych sytuacjach :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja trzy lata chorowałem na vitarkę i ciułałem i czekałem i się doczekałem :) Pamiętaj-marzenia się spełniają!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wierzę że się spełnią niestety na razie dom pochłania wszystko takie czasy ale spełnić się spełnią jak Bóg da zdrowie to będzie :) ma to auto coś w sobie, ale to nawet nie o to "coś" chodzi tylko o to że możesz wsiąść i pojechać prawie wszędzie :) po małych modyfikacjach.

Do tego jest ekonomicznej jeśli wogóle przy terenówkach można mówić o jakiejś ekonomii :)

Gratuluje vitarki :) cieszę się twoim szczęsciem.

 

[ Dodano: 2011-10-07, 11:49 ]

a o jeepie wranglerze co myślicie ? takim z silnikiem 2.5 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności Warunki użytkowania