Skocz do zawartości

błedy


Gość sosik1111

Rekomendowane odpowiedzi

Gość sosik1111

witam Grzes997 a powiedz z którego roku masz swoją zafirke bo szukałem troche o tym urządzeniu i to urzadzenie współpracuje z autami powyżej 2001roku. czy Ty próbowałeś diagnostyke na aucie poniżej 2001 roku bo moja jest z 1999r :crazy:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sosik1111

już mie rozpie-dala ta zośka już teraz czek zapala sie po przejechaniu kilometra dwóch jak zgasze auto raz albo nawet trzy cztery razy to zgaśnie czek ale zaraz po przejechaniu kilometra znów sie zapali . musze gdzieś poszukać przepływki bo ona jest jeszcze orginał z tego samochodu podejrzewam żetoona szwankuje .

 

[ Dodano: 2016-02-05, 17:32 ]

czy od astry g 1.6 16 pasuje sonda i przepływka do 1.8 16

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sosik1111

witam sonda pasuje z 1.6 16v do 1.8 16v ale 125km tak szukałem w nowych i podają że w tych autach są te same . jutro jade na zczytanie błedów zobacze co mi jutro pokaże może teraz po zaślepieniu egr pokaże jakis inny błąd i w końcu może dowiem sie co jest z tym cholernym autem . jeszcze tak se myśle bo zbliza sie wymiana paska rozrządu ale nie możliwe żeby był wyciągniety lub był walniety czujnik wałka rozrządu . jeszcze jedno w aucie jest cewka za 180 zł ale jak by było z nią coś nie tak to chyba by nie chodziła na gazie .dodam ze jak jade wolno na gazie tak koło 1000obr to auto lubi jechać jak kangurek :cry:

 

[ Dodano: 2016-02-05, 20:53 ]

świece wymienione 2 tygodnie temu

 

[ Dodano: 2016-02-06, 19:13 ]

witam dzis byłem u innego elektryka .podpioł kompa stwierdził że sonda działa git jest szybka .wyskoczył błąd p0130.dodam że kontrolka zapala sie podczas jazdy ze stałą predkoscią .przejechaliśmy sie z podpietym kompem i i stwierdził że mieszanka jest za bogata . mówił żeby odblokować egr odblokowałem egr ale po jeżdzie ze stałą predkością tez zapalił sie czek . dodam ze z zaślepionym egr auto było bardziej dynamiczniejsze . dodam że odpalając auto ruszam i tak z kilometr troche szarpie potem idzie jak burza na benzynie do czasu dłuższego trzymania stałej predkości :cry:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności Warunki użytkowania