Skocz do zawartości

astra h 1.9cdti 150 wpada w TRYP AWARYJNY przy dużych predks


Gość rossi991

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , zakładam nowy temat bo przeszukałem forum ale nie uzyskałem jasnej informacji a mam spory problem a mianowicie , posiadam od roku astre h gtc 1.9 cdti 150. Autko śmigało jak złoto wgrałem jej chipa i teraz legitymuje sie moca 198 koni wszystko było super autko fajnie przyspieszało i zamykało licznik czyli jechało ponad 240 bylem szczęśliwy .Ale powstał problem , ostnio jadać nocą A1 mowie pogonie ja trochę zaczem przyśpieszać i przy 210 km/h włączył mi sie TRYP AWARYJNY totalny spadek mocy zatrzymałem się zgasiłem silnik , odpaliłem auto zaczęło pracować normalnie mowie co jest i znowu wcisnąłem gaz do dechy , kiedyś jechała 240 bez problemu teraz rozpędziłem ja ledwo do 220 i znów bach tryp awaryjny brak mocy znów zgasiłem odpaliłem auto jedzie normalnie dodam ze autko fajnie przyspiesza do 150 potem czuje jak by słabło nie jechało tak jak kiedyś. Na drogi dzin pojechałem do serwisu opla podpięli kompa , na kompie kompletnie nic nie wyszlo zadnych blendów. Wróciłem więc do domu i od tygodnia czytam forum i szukam podobnej przypadłości . w jednym wątku przeczytałem ze winny możne byc EGR wienc go wykręciłem przeczyściłem (nie byl wcale jakos brudny) włożyłem go jazda próbna to samo znow tryp awaryjny , jeszcze gdzieś przeczytałem ze moze byc sensor bosst zabrudzony więc wyjąłem go przeczyściłem (tez nie byl mocno brudny) włożyłem znów to samo przy duzej prędkości wywala tryp awaryjny.... WIENC JUZ ROZKLADAM RECE komp nic nie widzi zadnych blendów , niewiem co mam robic... prosze o jakies dobre rady bo po prostu nie mam juz sił ... POZDRAWIAM wszystkich

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

włączył mi sie TRYP AWARYJNY

Matko... TRYB a nie tryp... pomijam resztę ortografii.

 

pojechałem do serwisu opla podpięli kompa , na kompie kompletnie nic nie wyszlo zadnych blendów

BŁĘDÓW a nie blendów.

Skoro świeciła kontrolka check engine to MUSZĄ być zapamiętane błędy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności Warunki użytkowania