Skocz do zawartości

Angel eyes Opel Tigra.


Gość jakubeq

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Zwracam się do was z problemem, jako że przeszukałem już cały internet i nie znalazłem odpowiedzi na mój problem. Mianowicie, Założyłem do tygrysa 1997r. Lampy Sonara Angel eyes, długo się nie pocieszyłem i tu zaczyna się problem. Wybiegła mi sarna i uderzyłem ją lewym bokiem, wpadła centralnie na lewą lampę po czym cała lampa opadła i zaczęła nisko świecić. Rozkleiliśmy ją z kolegą, okazało się że urwała się regulacja w poziomie. Naprawiliśmy to, przy czym teraz mam taki problem, światło mijania świeci za nisko. nie można tego podnieść przez silniczek, ani w żaden inny sposób. w prawej lampie można śmiało jeszcze podkręcić od poprawnego poziomu, natomiast w lewej mam ustawione idealnie na poziom przy czym silniczek jest cały wykręcony i lampa podniesiona na dolnym mocowaniu. Dodam, że żarówki włożyłem nówki. Czy istnieje możliwość, że soczewka się w jakiś sposób uszkodziła ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tym nie pomyślałem, czyli teoretycznie zalecasz ponownie rozkleić lampe ? ;D Postanowiłem najpierw zaczerpnąć jakichś informacji, bo nie chce zrobić na zasadzie rozkleje, popatrzę i zakleje. ;D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widziałem to sama soczewka składa się z trzech elementów samej soczewki obudowy soczewki i mocowania żarówki te elementy są skręcane śrubkami, jak rozkleisz to przed sklejeniem warto przypasować i sprawdzić jak świeci i czy działa regulacja

 

 

2_1887302535_IMG_2607_.jpg

soczewka_ksenonowa.jpg

P6063048.JPG

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość jakubeq

W angelach u mnie wygląda to tak, że soczewka jest zamontowana razem z odbłyśnikiem i to się w całości podnosi, żarówka jest nieruchomo. Ale wali za nisko, więc wychodziło by to co napisałeś wcześniej, że może się w jakiś sposób poluzowała, przez co oddaliła od żarówki i świeci niżej. Dobrze kminie ? ;D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności Warunki użytkowania