Skocz do zawartości

fotele


Gość lukaszpiotr

Rekomendowane odpowiedzi

Gość lukaszpiotr

Witam mam problem z fotelem w mojej hondzie coś stało się z prowadnicami a dokładniej to fotel buja się przy jeździe ma może ktoś na sprzedaż prowadnice lub pomysł jak ja naprawić ??

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość zloty666

Wymontuj fotele i oglądnij zarówno prowadnice jak i samą konstrukcję fotela. Może się okazać, że to coś w fotelu padło, np. mechanizm podnoszenia do góry się wyrobił powodując bujanie całej konstrukcji.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Nie wiem czy to dobry pomysł wymieniać zepsuty fotel na używany... To już lepiej kupić nowy i mieć pewność że wszystko będzie działać. Używany za kilka miesięcy znowu się popsuje i będzie to samo... Wydasz więcej kasy na ciągłe wymienianie tego fotela niż gdybyś kupił nowy. Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotel do wyjęcia i rozebarnia. Możliwosci jest kilka - złamana jedna część oparcia, uszkodzone prowadnice, uszkodzony mechanizm opuszczania/podnoszenia.

W najgorszym wypadku migomat i kilka spawów.

Nowy fotel do auta z 1998r. to raczej przegięcie :-D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy fotel do auta z 1998r. to raczej przegięcie

 

Niekoniecznie przegięcie ale może się okazać nie osiągalny... a jeśli nawet będzie dostępny to cena będzie chora :P

 

Nie ma wyjścia - fotel do wyjęcia o przejrzenia - jeśli któryś z elementów pękł od razu zobaczysz ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Na pewno coś jest pęknięte, nasmaruj prowadnice. Mam podobny problem ale niestety muszę raczej pospawać fotel..dziś po oględzinach i widziałem pękniecie ...raczej zrobię to chyba o wymontowując fotel..czy możne ktoś to już robił?czy trzeba fotel dementować? bo nie chce uszkodzić wykładziny

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość romo245

Może chłopak ma sentyment do tego samochodu i chce kopić nowy fotel ^^ jak jednak będziesz chciał kupić fotel to polecam Recaro nie należą do najtańszych ale na jakiejś aukcji może coś fajnego znajdziesz :):)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, mam dość nietypową sprawę.. Szukam mianowicie fotela kierowcy, który będzie pasował do VW Polo III. Najważniejsze, żeby miał regulację góra/dół oraz regulację części lędźwiowej kręgosłupa. Wiecie jaki fotel może pasować do Polo? Nie musi być koniecznie z VW, aby pasował tylko. Jest to Polo III w wersji sedan , diesel (ale to już raczej nie ma znaczenia). Jeśli ktoś zna odpowiedź na to bądź jakieś sugestie, wszystko będzie mile widziane.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Wydaje mi się prawie na 100 %, że do Polo III będą pasowały fotele Ibizy i cordoby, ale ze znalezieniem tych foteli nie powinieneś mieć problemów bo nawet z Polo III będzie ich od groma na jakiś aukcjach czy giełdach. Pozdrawiam :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, a wiesz czy te fotele posiadały takie opcje jak wymieniłem wcześniej, czyli regulacja góra/dół i najważniejsza dla mnie - regulacja odcinka lędźwiowego ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności Warunki użytkowania