Skocz do zawartości

Stuki przy przyspieszaniu i zwalnianiu(przegub wewnetrzny)


Gość Kolesgiiit

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich :) otoz mam nastepujacy problem. Wszystko zaczelo sie od wymiany przegubu wewnetrznego z lewej strony w moim Golfiku III. Przy przyspieszaniu i zwalnianiu slychac bylo dziwne delikatne stuki z przodu. Pojechalem na jedna stacje diagnostyczna i jeszcze jedna i szedzie mowili ze wymiana przegubu nie ma nic wspolnego z tym, radzili mi wymienic prawy drazek kierowniczy bo byl wybity i opony bo niby byly guzki. Tak wiec zrobilem. Opony nowe,drazek nowy do tego jeszcze tuleje tylne wachacza nowe i ustawienie geometri i zbierznosci. Wtedy okazalo sie ze ta lewa polos nie ma prawie zadnego luzu polosiowego . Jako tako udalo sie ustawic zbierznosc i geometrie ale auto ucieka mi teraz delikatnie na prawa strone i dalej slychac juz teraz bardziej te pukniecia. Koles twierdzi ze moze byc polos za dluga albo silnik skrzywiony :o. Czy to moze byc wina wlasnie tego co powiedzial czy jednak tego przegubu? Dodam jeszcze ze przegub przy skrzyni wymienialem sam bo sie rozsypal i nie bylo napedu i przed wymiana nie bylo tych stukow. Bardzo prosze o pomoc bo czasem to strach tym autem jezdzic jak tak puka;/

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość szymon 1587cm3
nie ma prawie zadnego luzu polosiowego

 

poosiowego jak już :D Półos musi miec luz wzdłużny. Jeśli go nie ma to przesun zespół napędowy na poduszkach w drugą stronę. Jeśli to nic nie da to musial mieć dzwona i zostal zle naprawiony.

 

Nie ma czegos takiego jak za dluga półoś

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności Warunki użytkowania