Skocz do zawartości

Centralny zamek- dobór centralki


Gość rafaln1

Rekomendowane odpowiedzi

Komputer pokazał, że nie świeci tylna lampa (ta od strony kierowcy).

Otworzyłem- nie świeci. Okazało się, ze padł bezpiecznik a sama żarówka świeci po lekkim uderzeniu.

Przy otwarciu klapki lampy w bagażniku wypadł mi czarny przewód oznaczony cyfrą 4.

Przestał działać centralny (domyślam sie iż ten przewód ma coś z tym wspólnego a moze to zbieg okoliczności).

Kto posiada tajemna wiedze gdzie należy ten przewód podłączyć?

Dodam, że na początku przy naciskaniu pilota zapalały się kontrolki na desce oraz na moment wyświetlacze klimatronika.

Przypuszczam iż przewód nr 4 musiał dotykać gdzieś karoserii.

Po wyjęciu go na wierzch nie ma już migoczącej choinki na desce ale nie ma też centralnego.

 

Dodam, że przy naciskaniu pilota czy przekręcaniu kluczyka w zamku słychać pykanie z centralki ale reakcji zamków zero.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wsuwki na przewodzie brak.

Wycieraczke sprawdzę.

Te przewody to moze od wtyczki haka- jest ich sześć i każdy ma numer od 1 do 6 na izolacji.

Może z centralnym nie mają nic wspólnego i to zbieg okoliczności że przestał działać akurat wtedy gdy grzebałem w lampie i wypadł mi ten kabel.

 

Zastanawia mnie to cykanie z centralki (oznaczało by że sprawna?).

 

[ Dodano: 2013-04-17, 17:49 ]

Temat ogarnięty.

Spalona centralka (nie ma to bezpiecznika??).

Pytanie:

Musze kupić centralke, pilot- coś jeszcze muszę wiedzieć przed zakupem?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności Warunki użytkowania