Skocz do zawartości

audi a4 b5 2.6 v6 probelm z rozrusznikiem


Gość mate1993

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem z rozrusznikiem.

Zaczęło się to jakieś 3 tyg temu w szkole a mianowicie była okropna pogoda strasznie wilgotno i duży deszcz więc pojechałem do szkoły autem ładnie odpaliło jak zawsze poszedłem na lekcje i po lekcjach odpalam i nic przekręcam jeszcze raz kluczyk i dalej nic kontrolki tak jak świeciły tak świeciły. Koledzy zapchali pojechałem do domu próbowałem odpalać kilka krotnie i nic rozrusznik zero oznak. I nic nie grzebałam przy nim. Po 2 dniach wsiadłem z ciekawości zobaczyć czy odpali i ku mojemu zdziwieniu rozrusznik zadziałał odpalił. To użytkowałem dalej aż do przed wczoraj znów ten sam objaw więc teraz znów auto na pych i pojechałem od razu na kanał. Gdy dojechałem na kanał rozrusznik znów zaczął działać. Trochę się zdenerwowałem bo tak jeśli by nie działał mogłem zewrzeć i sprawdzić czy to wina może stacyjki no ale znów działa. Nie wymontowałem go żeby sprawdzić jak w środku wygląda bo dojście do niego w tym silniku jest tragiczne. Więc ojciec tylko mi poradził żebym obstukał go młotkiem bo może szczotki sie wieszają. Czy faktycznie mogą być to szczotki ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest takie pstryk tylko nie wiem czy to pstryknięcie od elektrozaworu LPG czy od rozrusznika. A teraz nie mam jak sprawdzić bo działa rozrusznik znów poprawnie ciekawe na jak długo

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to w takim razie muszę się pomęczyć i jakoś wyciągnąć ten rozrusznik bo tam dojście jest strasznie ciężkie :)

 

[ Dodano: 2013-01-19, 01:07 ]

jutro jadę to rozebrać ale chyba to będą szczotki wieszające się bo dziś miałem tą samą sytuację to wczołgałem się pod auto młotkiem kilka razy stuknąłem od czoła i zadziałało

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności Warunki użytkowania