Skocz do zawartości

woda leje sie do środka


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

w sobotę wszystko wyjmę dywany poleje po kolei po całości i będę obserwował co się dzieje.sprawdzę tą szybę czy orginalna jest i dam znać

 

[ Dodano: 2012-09-10, 18:05 ]

więc sprawdziłem odwodnienia są ok dzisiaj padało położyłem się pod kokpit z latarką widać jak doda leci gdzieś spod tej blachy co serwo przykręcone jest ale nie wiem gdzie przedtem wysmarowałem prawie całą komorę tam gdzie serwo szyba chyba nie jest orginalna ale jak tam się dostać od środka rozebrałem zegary zdiołem półkę ale tam na tej blasze co pedały są dokręcone jest takie jak by wygłuszenie i nic konkretnie nie widać jakieś pomysły .proszę

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...

2 tygodnie temu znalazlem u siebie przyczynę przecieku wody do kabiny. Woda lała się przez obudowę przekaźników tam gdzie jest moduł nadwozia. Uszczelka była już bardzo mocno zniszczona i widac było że mokra w miejscach gdzie była poprzerywana. Niestety samej uszczelki dokupić sienie da - pozostaje albo kupic nową obudowę z wmontowaną uszczelka za 160zł w Oplu, albo kupić 1 metr gumowej uszczelki do okien i umieścić ją w miejsce starej zniszczonej uszczelki. Ja wybrałem oczywiście opcję nr. 2 ;) i póki co jest wszystko OK.

Do wyjęcia obudowy trzeba zdjąć lewa wycieraczkę i odkręcić podszybie, następnie odkręcamy chyba 6 śrubek na okolo obudowy. Chwila manewrów i obudowa na wierzchu. Montaż w kolejności odwrotnej uważając aby nowa uszczelka nie wylazła ze swojego miejsca.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności Warunki użytkowania