Skocz do zawartości

woda leje sie do środka


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

witam.proszę o pomoc.woda leje się do środka w okolicy pedału sprzęgła sprawdziłem odpływ od szyberdachu i jest ok wymieniałem serwo wcześniej ale złożyłem na uszczelniacz więc powinno być ok..zauważyłem że jak zablokuje odpływ ten przy silniku przy serwie hamulcowym i naleje wody po przecieka i leci wprost pod dywanik.jest to anglik .uszczelniłem wszystko wokół serwa i nie mam pomysłu pomocy,,,,,

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może być jeszcze przejście za komputetem nadwozia czyli z lewej strony samochodu (chociaż nie wiem jak to w angliku jest - czy przypadkiem nie jest z drugiej strony) albo może być jeszcze w miejscu gdzie sa pedały zamocowane z tego co wyczytałem, u mnie jak jest solidny deszcz i jade w trase to też gdzieś sieknie ale niewiele i też będę musiał uszczelnić

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ściąg plastikowe podszybie i sprawdź czy gdzieś czasem nie ma rdzy na szwie/ spawie... W Corsie B ugniło mi koło aku (aku jest na podszybiu w CB) i tamtędy leciała woda do środka :/

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdzę to jutro i dam znać .dodam że woda leje się pod dywan kierowcy i czasem kapie na nogi pasażera .mam pytanie przy drzwiach od strony błotnika wychodzi gumowy wężyk czy to jest jakieś odwodnienie np.od szyberdachu?maniek 02 jestem zielony w te klocki wiec pytam co to cb?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość szymon 1587cm3

Odwodnienie szyberdachu leci w slupku po sam próg, wiec to napewno nie to.

 

Szukaj raczej jakichs niedocisnietych gum ktore uszczelniaja linki, ciegna itd Moze podszybiem jak ktos sugerowal

 

Latarka w dlon, daj nura pod deske i szukaj

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Również nieprawidłowo wklejona szyba może być przyczyna kłopotów więc jeśli jest nie oryginalna to warto to sprawdzić. Ale jeśli problem pojawił się po demontażu serwa to tu szukał bym przyczyny zamiast rozgrzebywać pół samochodu...

pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm a zaglądałeś już tam po tym co tu pisano?? przyczyn może być dużo, od tej nieszczęsnej źle wklejonej szyby ( bo nie napisałeś czy to oryginał czy nie) po głupi pęknięty plastik podszybia.. miałem kiedyś podobny problem w golfie 3 i wszystko wyglądało ok, a woda ciekła przy większych opadach. dopiero wziąłem węża ogrodowego ustawiłem na przednia szybę, a z latarka położyłem się wewnątrz auta i udało mi się wybadać przeciek. niestety 3ba się trochę poświecić. powodzenia życzę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności Warunki użytkowania