Skocz do zawartości

cenralny zamek astra f


Gość wool

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Nabyłem sobie centralny zamek z centralką ale niestety bez wiązki. Nie wie ktoś gdzie można dokupić samą wiązke lub wtyczki do tego zamka? Nie bardzo wiem jak to połączyć, mam schemat ale niestety na siłownikach nie ma nawet nr pinów? Przeszukałem wszystkie strony z takową tematyką i nic nie znalazłem. Pomocyyy T_T

 

GM 90 449 020

dscn6520x.th.jpg

 

GM 90 449 036

dscn6521v.th.jpg

 

GM 90 449 019

dscn6522l.th.jpg

 

KIEKERT 5205

GM 90 356 128

dscn6523x.th.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość szymon 1587cm3

Sam bede sie z tym meczył w przyszlym tygodniu. Jak bede w garazu to spisze jakie przewody wychodza z wtyczek silowników.

 

Wiazki... raczej ciezko, same kostki mozna z robitka wyjac. Jesli chcesz to mam 2 kostki do przednich silowników, mikrostyki tez chyba mam.

 

Zmartwie cie pewnie, ale zamki w wersji bez centralnego nie maja mocowania pod silownik, wiec je tez trzeba zmienic

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zmartwisz ;-) mam całe zamki z siłownikami, jedynie tej nieszczęsnej wiązki mi brakuje

 

Byłoby super jakbyś podzielił się taką informacją

 

Na szrotach ciężka sprawa z takimi drobiazgami, nie chce im się pierdy ruszyć żeby taiego czegoś szukać :-/ Lenie cholerne, później beczą że mało zarabiają :-|

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

83300291b.th.jpg

 

4 pin od pasażera nie jast połączny z niczym? do czego służy reszta pinów na sterowniku, 8 jest wykorzystanych a jest ich 12

 

20120829204728.th.png

 

jeśli to co Grześ i ja znalazłem jest poprawnie oznaczone to problemu żadnego nie będzie

dzięki Grześ ;-)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niepodłączone piny w sterowniku mogą być do instalacji alarmowej lub innych bajerów typu domykanie szyb, trzeba by poszukać pełnego schematu z wyprowadzeniami wszystkich pinów., a czwarty pin od pasażera to chyba jest pin do mikroczujnika którym tylko można zamknąć samochód wszystko widać na schematach które podałeś, ja bym podłączył drzwi pasażera razem z tyłem a pełną obsługę zamka tylko ode strony kierowcy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności Warunki użytkowania