Skocz do zawartości

Astra F Remont silnika


Gość Tierol

Rekomendowane odpowiedzi

Twoja decyzja, oszczedzisz teraz to bedzie wyłaziło co chwile cos

 

Co to znaczy czyli ze lepiej kupic caly silnik? ja oczywiscie bym wolal zeby tam nic sie niepsulo i mogl jeszcze dlugo pojezdzic ale czy przekladka silnika jest taka dobra? ogolnie mam 1500zł na to i w tym musze sie zmiescic i znalesc jak najlepsze rozwiazanie.

 

Głowica zdjeta sukces:D tloki niesa popekane ale widac na nich lekkie wgniecenia od zaworow, z tymi drugimi oczywiscie miazga:) jutro bede jeszcze sprawdzal czy tloki nierysuja cylindrow, bo dzis juz sie pozno zrobilo:)

 

i chcialem jeszcze podziekowac za wszelka pomoc w mojej sprawie to pierwszy taki duzy remont w moim zyciu ale od czegos trzeba zaczac:)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 22
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Gość szymon 1587cm3
to pierwszy taki duzy remont w moim zyciu ale od czegos trzeba zaczac:)

 

Zaczyna sie od patrzenia jak ktos to robi. Ten ktos musi miec pojecie.

Nie obraz sie ale wywalisz kase w bloto

 

Kupno drugiego silnika to loteria, moze byc igla, moze byc na dojechanie, tym bardziej ecotec...

 

Montaz drugiej uzywanej glowicy tez ryzykowny bo moze chlac olej, moze przepuszczac, moze byc peknieta i LPG ja szybciutko dobije.

 

Jesli dół jest ok (tłoki nie lataja w tulejach) i mial przyzwoite cisnienie oleju to osobiscie zabralbym glowice do zakladu, niech rozbierze, niech sprawdzi co trzeba zrobic i czy sie oplaca. Duzo firm ma swoje uzywane klamoty (ja za wstawienie jednego zaworu razem z zaworem placilem 30zl, w tym docieranie, nowa gumka)

 

Ile na oko jest przekoszonych?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oddam moja glowice do remontu. To bedzie najpewniejsze i najlepsze rozwiazanie.

 

[ Dodano: 2012-08-02, 01:14 ]

jeszcze jedno ostatnie pytanie z jakim momentem dokrecac nowe sruby glowicy?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności Warunki użytkowania