Skocz do zawartości

Jakie reflektory do Corsy C


Gość darektoy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Ostatnio stopil mi sie kompletnie plastik od stykow w reflektorze z drugim juz tez mam problemy i chce je wymienic.

Facet w sklepie wynalazl mi 3 i nie wiem co wybrac.

TYC -200 zl 1szt

Valeo -400zl 1szt

Tyc soczewka -350 zl 1szt

nie chce kupic czegos co za jakis czas wysiadzie.

zwracac uwage na typ zarowek h1 czy h7? jaka bedzie roznica?

co lepiej oryginal valeo czy soczewka tyc?

a moze zwykly tyc bedzie dobry?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reflektory warto kupić lepszej jakości jak chcemy dłużej pojeździć gdyż w tandetach potrafi się lustro zmatowić i regulacja działa jak na łysego grzebień.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko boje sie inwestowac 800 zl na reflektory ktore dopiero mi sie popsuly.

I to oba praktycznie. Chyba ze poprzedni wlasciciel nie zadbal odpowiednio o styki.

Ale zeby az sie plasik stopil to dziwne. a to wszystko przez to ze sa wkrecane i lapia w odpowiednim miejscu, nie po dokreceniu do konca tylko kawalek wczesniej

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A skąd wiesz, czy poprzedniemu właścicielowi palma nie odbiła i nie jeździł na żarówkach 100W?

Te reflektory nie są do takich żarówek przystosowane i najczęściej właśnie tak kończą, jak napisałeś - zaczyna się topić.

Porządny reflektor to porządny reflektor. Pomijam to, co Robert o matowieniu szkła napisał.

Te chińskie popierdółki bardzo szybko przestają dobrze świecić, bo nawet przy zwykłych żarówkach odbłyśniki matowieją szybciej, niż Poczta Polska dostarcza priorytet... I masz 2 świeczki przed autem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego pewien byc nie moge jak on robil ale jak go kupilem oba swiecily a od kupna wlozylem H7 boscha i na tej zarowce sie tak plastik stopil ze juz nie swieci wogole. A reflektor caly zadymiony od srodka.

Ale zarowki od wymiany juz slabo laczyly i gasly w drodze.

Musialem wysiadac i pokrecic zeby zaswiecily

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamierzam nim pojezdzic wiec zdecyduje sie narazie wymienic tylko ten spalony reflektor na valeo a nad drugim pomysle jak beda dalsze problemy.

Bo soczewki dobrej klasy to nie na moja kieszen:P

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności Warunki użytkowania