Skocz do zawartości

[elektryka] Montaż elektrycznych lusterek Punto II->II FL


ArKos

Rekomendowane odpowiedzi

Podczas prac które przedstawię troszkę później stwierdziłem ze na schemacie jest błąd dlatego zamieszczam poprawiony

 

Tak jak wcześniej napisałem,już od dawna nosiłem się z zamiarem skończenia prac z lusterkami.

Zrobiłem je jeszcze w Lipcu ale po wyjeździe do Mrągowa straciłem obie zaślepki (każdy wie jaka jest ich cena) dlatego postanowiłem coś z tym zrobić.

Po wielu analizach stwierdziłem że lusterka "manualne"

 

1_127.jpg

 

ale tylko niektóre typy maja wnętrze identyczne z elektrycznymi wiec postanowiłem zaadoptować je do takiego właśnie celu-czyli przerobić na elektryczne.

 

2_123.jpg

3_117.jpg

 

Tak też się stało i mogę powiedzieć ze jestem bardzo zadowolony. Jedynym mankamentem stało się wykończenie nieszczęsnych otworów które pozostały po "manetkach ręcznych lusterek.I tu też pomysł przyszedł sam idealnie zmieściły się tam głośniczki wysoko tonowe i zwrotnica, a otwór zalepiłem starannie dociętą siateczką metalowa z maskownicy

 

4_110.jpg

5_98.jpg

 

Efekt widoczny na foto, sterowanie jak pamiętacie się nie zmieniło i nadal jest obok sterowania szyber-dachu czyli w suficie

 

6_59.jpg

 

Brzmienie dźwięku tez się poprawiło tak wiec za jednym razem powstały dwie rzeczy

 

 

Autor: CityMatic

Źródło: autokacik.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności Warunki użytkowania