Skocz do zawartości

tempomat


Gość michal80

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem z tempomatem w chryslerze grand voyager crd z 2002r.

-raz się włancza i normalnie funkcjonuje, a następnym razem wogole nie chce się wlączyć.

- zawieszają się długie światła podczas częstego używania na trasie.

Czy może jest to taśma pod kierownicą do wymiany?

Bardzo prosze o jakies podpowiedzi i ewentualne fotki pomocne przy wymianie taśmy.

Pozdrawiam wszystkich i z gory dziękuje.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,dziękuje za zainteresowanie. Tempomat jest w kierownicy .Włanczam tempomat pokazuje się znaczek ,poczym chce włączyc go poprzez przycisk set i lipa niezatwierdza ,dzisiaj działał bez zarzutów wyłączyłem go pare razy ,uruchomiłem funkcjonowal. Morze jest coś zawilgocone i przesto takie jaja( auto stało na parkingu lotniskowym przez cały tydzień coprawda pod dachem-i od tego momentu się zaczeło jak wjechałem na autostrade niedziałał ,nastepnego dnia było ok i tak w kółko raz łapie a raz nie ).

:-(

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wygląda na przełącznik - "set" że nie zawsze kontaktuje

nie wiem jak to jest zrealizowane pod kierownicą - czy taśma czy kabelki, ale też możliwe że masz racje i coś nie styka

tak czy owak kierownica won, sprawdzić przełącznik i kabelki/taśmę pod kierownicą

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jechałem teraz do pracy na tempomacie wlaczylem światla tempomat nie dziala wyłaczyłem swiatła tempomat działa i sprawdzilem tak kilka razy na światlach nie działa wyłącza sie co to może być?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sprawdzałem, zrobie to z samego rana i dam ci znać bo teraz jestem w pracy i brak czsu :-)

 

[ Dodano: 2010-09-24, 18:38 ]

Witam,

Sprawdzilem bezpieczniki jeden byl spalony kupiłem, wymienilem, ale dalej to samo. :-?

 

[ Dodano: 2010-09-26, 14:58 ]

ok. :-)

 

[ Dodano: 2010-10-25, 23:24 ]

Witam,

Rozwiązaniem mojego problemu była wymiana clock springa (taśma), oraz dwie żarówki pod licznikami . :jupi:

Chłopaki z ASC jak zawsze na stanowisku :lol:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności Warunki użytkowania