Kanał RSS Opublikowano 7 godzin temu Udostępnij Opublikowano 7 godzin temu Klient płaci za auto. Pośrednik zarabia na opłatach logistycznych. Dom aukcyjny kasuje obie strony. Ubezpieczalnia zarabia tym, że już nie musi tego pojazdu obsługiwać. Cztery podmioty z różnymi interesami, a kupujący znajduje się w środku – z pełną świadomością wszystkich opłat albo iluzją oszczędności. Jak więc sprowadzić samochód z USA. Decyzja „samodzielnie czy z pośrednikiem”... Przeczytaj cały wpis   Odnośnik do komentarza https://forum.samnaprawiam.com/topic/9219-auto-z-usa-%E2%80%93-samodzielny-import-czy-firma-po%C5%9Brednicz%C4%85ca/ Udostępnij na innych stronach Więcej opcji udostępniania...
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się