Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Klient płaci za auto. Pośrednik zarabia na opłatach logistycznych. Dom aukcyjny kasuje obie strony. Ubezpieczalnia zarabia tym, że już nie musi tego pojazdu obsługiwać. Cztery podmioty z różnymi interesami, a kupujący znajduje się w środku – z pełną świadomością wszystkich opłat albo iluzją oszczędności. Jak więc sprowadzić samochód z USA. Decyzja „samodzielnie czy z pośrednikiem”...


Przeczytaj cały wpis

 

Odnośnik do komentarza
https://forum.samnaprawiam.com/topic/9219-auto-z-usa-%E2%80%93-samodzielny-import-czy-firma-po%C5%9Brednicz%C4%85ca/
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności Warunki użytkowania