Skocz do zawartości

Wezyki odprowadzające wode z szyberdachu


Gość krzysztof2007

Rekomendowane odpowiedzi

Gość krzysztof2007

Prosze o porade jak naprawic wezyki odprowadzajace wode z szyberdachu. na koncach wezykow są a raczej byly takie gumowe kolanka ktore byly wyprowadzone slupkiem przez mala dziurke do progu a z tamtad na ziemie ale kwestia jest taka jak je teraz podłaczyc bo tam jest malo miejsca jesli ktos wie niech pomoze bo mam cale auto zalane przez to

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość krzysztof2007
Demontuj szyberdach inaczej tego nie zrobisz ;-)

 

 

 

kolego chodzi o to ze tak jak pisalem zlokalizowalem usterke i ona jest w słupkach gdzie sie wezyki koncza i byly tam te kolanka podlaczone ktore spadły powiedz mi jak je podłaczyc przez slupek bo tam jest tylko troszke miejsca a dokladnie 2 otwory jeden od drzwi z zewnatrz co ida kable elektryczne do drzwi a od srodka tam gdzie jest linka od maski tak ponizej i caly czas probuje je wlozyc ale nie da rady powiedz co musze rozebrac

 

[ Dodano: 2015-01-25, 18:41 ]

zanim znalazlem przyczyne lejacej wody do srodka to czyscilem kanaliki na przed szybiu udroznilem progi kolo przednich nadkoli bo bulo tam duzo ziemi myslelem ze bedzie dobrze gdyz jeszcze rozebralem nizej i doszedlem do wykladziny to zobaczylem opuszczone kolanka i zaczolem lac wode na szyberdach i cala woda leciala do srodka na samym dole slupkow tam sa te male otwory i prubowalem jakos wsadzic z powrotem ale jest tak malo miejsca ze opadaja mi rece a i oczywiscie te kolanka byly zapchane ziemia i dlatego spadły z tych wezykow prosze o podpowiedz jak z powrotem zalozyc te kolanka ktore malą dziurka wychodzily na zewnatrz slupka a nie do srodka

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności Warunki użytkowania