Skocz do zawartości

Golf 3 1.4 cl szarpie traci moc gasnie przy ruszaniu


Gość OXXXIDE

Rekomendowane odpowiedzi

Witam otóż mam problem auto ciężko odpala zadusza sie kiedy odpali szarpie i trzęsie. Podczas jazdy przy dodawaniu gazu auto przez chwile nie reaguje po chwili ostro szarpnie i jedzie normalnie kiedy odejme i znow dodam gazu dzieje sie to samo. Wczoraj auto nie chcialo odpalic wcale krecilem rozrusznikiem do oporu az odpalilo zobaczylem za soba kupe czarnego dymu ledwo dojechalem do domu. Na drugi dzien moglem krecic i krecic nawet odpalanie na zapych nic nie dawalo nie chcial zalapac po wykreceniu swiec okazalo sie ze sa pozalewane kupilem nowe swiece katalogowe przynajmiej sprzedawca mi tak powiedzial . Wkrecilem i odpalil ale dalej kopcil po chwili zgasl i skonczyla sie jazda pozostalo holowanie do mechanika odebralem dzis auto odpala jezdzi ale dalej jest jak wyzej przerywa ,szarpie, gasnie i powiedzial mi ze silnik jest juz zajechany i nic sie nie da juz z tym zrobic Wydaje mi sie ze chocby byl zajechany silnik to nie powinien tak szarpac gasnac i przerywac cos innego go musi bolec moze sonda lambda?. Nie mam pojecia co jest grane moze ktos z was mial taki problem jak ja prosze o pomoc. Pozdrawiam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod kompa go i sprawdzić czujniki temperatury i błędy. Zawór EGR może nie zamyka się. Proponuje zmienić mechanika. Pasuje też sprawdzić ciśnienie w cylindrach. ;-)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do sprawdzenia cewka czy wgl daje jako taką iskrę. Czyszczenie gaźnika bo jak mniemam jest to mono wtrysk. Zanim zaczęły się dziać te cuda to też kopcił na czarno? A komputer i zmiana mechanika jak najbardziej wskazana bo co to wgl znaczy " nie da się nic z tym zrobić " :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam auto od tygodnia jest u mechanika kazal mi kupic sonde lambda na szrocie dostalem 3 za 40zl moze ktoras bedzie dobra .mechanik powiedzial ze jest juz do niczego i trzeba ja wymienic . Wydaje mi sie ze to nie bedzie przyczyna tego problemu ale niech mu bedzie. zobacze co powie jutro.

 

[ Dodano: 2014-09-28, 11:45 ]

Do sprawdzenia cewka czy wgl daje jako taką iskrę. Czyszczenie gaźnika bo jak mniemam jest to mono wtrysk. Zanim zaczęły się dziać te cuda to też kopcił na czarno? A komputer i zmiana mechanika jak najbardziej wskazana bo co to wgl znaczy " nie da się nic z tym zrobić " :D

 

Wczesniej nie kopcil jezdzil jak nalezy nie szarpal nie mulil no poprostu bylo tak jak byc powinno. Zmienilem mechanika ale widze straszna niechęc do tego samochodu w jego oczach mysle ze nie chce im sie robic juz takich samochodow bo tylko sie wybrudzą i wiele nie zarobia teraz wola nowsze auto podlaczyc pod komputer kase zgarnac ,dziekuje do widzenia czysty pieniadz . Jak ten gosc tego nie zrobi to pozostajecie mi Panowie tylko wy bo nikt inny mi juz chyba nie pomoze tylko zlomowisko.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności Warunki użytkowania