Skocz do zawartości

Jaka firma sprzedająca haki?


Gość kowalski70

Rekomendowane odpowiedzi

To ja jeszcze dodam od siebie, jak masz hak ze zdejmowaną główką i jeździsz bez niej to nie musisz miec haka wbitego w dowód. Niestety jak Cie pieski dorwą ze coś ciągniesz to bedzie mandacik i zabiorą dokumenty :mrgreen:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość szymon 1587cm3
Czy moze ktos podac jakas sprawdzona firme ktora sprzedaje haki?

 

Ja zawsze kupuje na allegro, jedyny ich minus ze to podróba i rzadko pasuje idealnie. Często trzeba rozpiłować któryś otwór bo nie pasuje... Plus taki ze masz nowiutką tabliczke z homologacją, używane haki czesto jej nie posiadaja lub jej stan jest tragiczny - a to podstawa u diagnosty. No i z nówką są zestawy montażowe + gniazdo z przewodami.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pracuję w ASO i montujemy haki firmy Thule, Na allegro są różnorakie ale należy szukać takich co mają homologację. U mnie to wygląda tak: jedziesz do diagnosty (20zł) i z papierem do Urzędu tu niepłacisz nic za wbitke w dowód bynajmniej u mnie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kowalski70

Finalnie po zapoznaniu się z opiniami na forach i zasiegnieciu rady znajomego mechanika kupilem hak firmy Steinhof i nie zaluje bo dostalem bardzo dobrze wykonany hak i kompletny zestaw montazowy. Naczytalem sie bardzo wiele o innych producentach a o niektorych slyszalem nawet bardzo zle opinie-tylko na steinhofa nikt nie narzekal i daltego zdecydowalem sie wlasnie na niego. Ja osobiscie polecam wszystkim.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Finalnie po zapoznaniu się z opiniami na forach i zasiegnieciu rady znajomego mechanika kupilem hak firmy Steinhof i nie zaluje bo dostalem bardzo dobrze wykonany hak i kompletny zestaw montazowy. Naczytalem sie bardzo wiele o innych producentach a o niektorych slyszalem nawet bardzo zle opinie-tylko na steinhofa nikt nie narzekal i daltego zdecydowalem sie wlasnie na niego. Ja osobiscie polecam wszystkim.
Dzięki, też się przymierzam do kupna więc cenię Twoją poradę. :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności Warunki użytkowania