Skocz do zawartości

VW Polo immobilizer


Gość Arkom

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam mały problem w aucie znajomego. Auto ogólnie chodziło do dziś dnia, dziś po odpaleniu auto pracuje przez 2 sek i gaśnie. Na mój gust to przyczyna tkwi w immo.

oczywiście podepnę go pod kompa i sprawdzę to jeszcze. Auto to VW Polo 1.3 N6 94 rok. Właściciel mówi, że już wcześniej były problemy z tym immo, ale wtedy wystarczyło zapalać auto drugim kluczykiem i było ok do dziś :P Znajomy najchętniej chciałby się pozbyć tego immo, nie wiem czy jest to w ogóle możliwe, i dlatego pytam was czy jest taka opcja możliwa, czy może wystarczy zastosować jakiś emulator immo??

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można programowo, lub na stole. Zacznij od skasowania i dodania kluczy ponownie.

Sprawdź stan pestki, zdarza się, że w gebelsach lubią się zutylizować :-?

Kabel potrzebny do całej roboty to VAG Tacho lub VAG Commander.

Zaznaczam, nie wszystko da się zrobić przez złącze :!:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do sprawdzenia pestki to bd chyba lekki problem, bo jest ona zatopiona w kluczyku a ten jest nie rozbieralny. Nie wiem czy mój kabel ogarnie tą operacje ale zapytam jeszcze zakładając, że tak to w mam rozumieć że w zakładce immo mam coś zrobić tylko co jakiś kod ponownie trzeba wpisać czy jak?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez wyżej wymienionych kabli nic nie zrobisz, chyba że masz PIN do immo.

W zakładce IMMO możesz sprawdzić ile kluczy jest zaprogramowanych i zrobić podstawową diagnostykę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pinu oczywiście nie znam :) kabla też nie mam ale zrobię tak jak mówisz podstawowa diagnozę. co do kabla myślę że coś wykombinuje

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Ja mam podobny problem. Zgubiłem kluczyki do samochodu. Kluczyk udało mi się dorobić. Ale mam problem z IMMO. Jak mogę je wyłączyć? MAM VAG COMMANDER 3.6.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość GrzECHO

W tym sterowniku zakłada IMMO OFF będzie nieaktywna, ale zawsze możesz kupic nową pastylke do immo, odczytać PIN i dodać klucz. Sprawdz czy połączy się Twoj kabel z IMMO BOX, do pełni szczęścia brakuje jeszcze zwykłego kabla VAG 409.1 lub VCDS Lite

 

Ewentualnie set immo box + klucz z alledrogo

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności Warunki użytkowania