Skocz do zawartości

Laguna po czyszczeniu układu chłodzenia nie jezdzi jak trza


Gość kukiz87

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam mega problem ale po koleji mam lagune 1 ph1 rok 95 dodam ze jestem po wymianie silnika , silniczek zdrowiutki kompresja itp wszystko na swoim miejscu , mialem problem z ogrzewaniem bardzo słabo grzała czytałem ze nagrzewnica jest zasyfiona , były 2 sposoby czyszczenia wyjecie jej i płukanie lub środkiem ja wybrałem ten drugi w sobote zlałem całą brudną wodę jaka miałem w układzie zalałem czystą wodą plus buteleczka środka do czyszczenia i jazda w trase tak jak producent pisał zrobiłem 30 km autko chwile postało na luzie i zlałem wszystko , nastepnie wypłukałem cały układ czytsą wodą 2 razy aby mieć pewność ze nic tam nie zostało w srodku , po czym zalałem znow czytsą wodą , ale niestety moje czyszczenie na nic sie zdało na rozgrzanym silniku i tak leciało letnie powietrze , i tutaj sie zaczeło , przy zlewaniu zalałem pewnie alternator i jakies przewody , odjechałem od kumpla elegancko auto chodziło normalnie po 2 km dramat auto woogle nie reagowało na gaz , ani na gazie ani na benzynie , łapał dosłownie jak minimalnie położyłem noge na gazie , pomyslałem pewnie alane cos jest i jutro wyschnie , myliłem sie cały czas mam ten problem od soboty co smieszne jest tak przez pierwsze jakies 100 , 200 m dławi go dławi po czy normalnie jedzie ja nigdy nic ma moc i wszystko , zgasze go postoje 3 minuty to samo chce sie zadławic nie reaguje na gaz prawie wogole , sprawdzałem swiece , eleganckie są kawa z mleczkiem , mierzyłem szczelinomierzem miały ponad 1 mm zmieniłem im odległość do elektorody na 0.9 mm tak jak renault zaleca nie wiem co jest grane nic nie robilem oprócz tej płukanki a teraz jezdzic sie nie da , nigyd nie miałem takich problemów ,na forum laguny juz mi nie potrafia pomóc :(

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności Warunki użytkowania