Skocz do zawartości

pomoc w wyborze auta do ok.2500-3000 tys. -tylko LPG


Gość krysis

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem bardzo tanio za dwa tysie. Zero rdzy na nadwoziu, sprawdź podłogę tam może być jej trochę.Części tanie jak barszcz.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • Odpowiedzi 24
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

jeśli moja wypowiedź wniesie cokolwiek to uważam, że Astra F pod względem komfortu jazdy jest o klasę wyższa od Lanosa. Mam AF Classic X16SZR (1.6 8V) bez gazu, dosyć bogato wyposażoną. Ma ABS, 2 poduszki, wspomaganie, CZ obrotek. Doposażyłem ją jeszcze w elektrykę szyb, luster, klimę oraz welurową tapicerkę z wersji CDX. Nie są to kubełki, ale o dziwo wszystkie nry są takie same jak w ori fotelach, jednakże jest znacznie wygodniejsza, twardsza i lepiej trzyma w zakrętach.

 

Kuzyn ma Lanosa 1.4 8V z LPG, wersja bieda edition, wspomagania brak, poduszek też, jedynie dołożony przez niego prosty alarm i radio. jeździ się dla mnie zdecydowanie inaczej, jest jakby lekko nieprzewidywalny, nie mam takiego wyczucia co w AF. Fotele płaskie. Komfort jazdy uważam, że jest o klasę niższy.

 

Na miejscu autora brałbym to co jest w najlepszym stanie ale ustaliłbym sobie które będzie najlepsze i tego szukał. chyba, ze przy okazji inne będzie w lepszym stanie to brałbym takie. Na rdzę patrzyłbym pod kątem czy jest jej dużo. Jak nie ma wcale to raczej było robione ale znając życie po kosztach, no bo kto będzie się męczył dla Astry F? przede wszystkim dobre oględziny jak to jest zrobione, poczytaj na forach lakierniczych jak to powinno być zrobione. Jak nie będzie dużo i auto się spodoba to proponowałbym odstawić do dobrego fachowca

 

jeśli chodzi o rdzę to Lanos też rdzewieje, ranty błotników tył. Nie wiem jak z resztą, ale progi pewnie też. w Astrze rdzewieją progi, też ranty tył oraz wlew.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
Z tych dwóch to też wybrałbym Astrę.Corsą kiedyś jeździłem , dobre auto tylko trochę małe :)

 

Moim pierwszym było Seicento i mogę powiedzieć to samo :P

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności Warunki użytkowania