Skocz do zawartości

Strzelanie na gazie kilka pytań


Gość kukiz87

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie wszystkich mam następujący problem od zakupu autka , gdy kupiłem to już tak było

 

a więc na gazie gdy jadę wolno dajmy na to 10 km na godz na drugim biegu i bez sprzegła chce dodać gazu to pyrkocze jak dam mocniej gazu to mocniej strzela , musze wtedy wcisnąć sprzęgło i gazu dawać i popuszczać tak jak przy ruszaniu na trzecim biegu to samo jak jade za wolno też pyrkocze gdy probouje się rozpędzić , na benzynie ma tak że jak jest zimny bo przeważnie tak zauważyłem jak go gazuje na luzie to jak by miał taki moment na obrotach że chwile go przydławi i idzie dalej już dobrze , jak ciepły w sumie chyba tak sie nie robi przeważnie jak zimny jest

 

na benzynie podczas jazdy nic nie pyrkocze mogę na 3 wystartować i będzie się wkręcać na obroty ok

co zrobiłem już ?

 

wymieniłem przewody zapłonowe

wymieniłem parownik lpg

regulowałem lpg w programie bigo s otwarcie krokowego

świece wymieniałem zaraz po zakupie w grudniu ale spójrzcie na nie jak wygladaja

 

207q1zn.jpg

 

16bbimo.jpg

 

 

w poprzednich samochodach typu omega calibra cinquecento swiecie zwykle były w takim kolorku jak by mleko z kawą

 

 

aaa i dodam jak kupiłem był ngk teraz wsadziłem beru i to samo jest

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a zapomniałem właśnie , jechałem z podłączonym kompem i sonda ładnie oscylowała podczas jazdy od ubogiej do bogatej przy hamowaniu silnikiem ładnie zubożał mieszankę, jedyne co tam nie grało to tylko to że na wolnych obrotach nie oscylowała tylko stała w zakresie 0.42 0.47v

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Minimalne Na biegu jałowym -5

Maksymalne Na biegu jałowym +10

Minimalne na dużym obciążeniu -15

Maksymalne na dużym obciążeniu +15

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krokowy powinien chodzić (o-255) kroków a nie wiem co ty masz ? w procentach?... trzeba ustawić aby był tak w połowie ok 100 kroków

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak dokładnie mam taki zakres , ja na gazie nie znam sie zbytnio to ustawienia z forum lpg które ktoś mi podał :-|

Podjedź niech ktoś kto się zna wyreguluje LPG bo jeszcze szkody dla silnika zrobisz.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności Warunki użytkowania