Skocz do zawartości

błedy wtryskiwacze niewidoczny cujnik wałka rozrządu


Gość gosia143

Rekomendowane odpowiedzi

WItam!

m-c temu oddałam samochod do naprawy - wymiany uszczelki pod głowica.auto odpalalo za drugim razem więc i o tej sprawie wspomnialam mechanikowi.Od tej pory samochod odbieralam 5 razy od mechanika.Za pierwszym razem przejachalam 20 kilometrow i wyskoczyl błąd wtryskiwacza i czuć było rope w aucie,wg mechanika byla to wina wtryskiwacza,ktory pojechalam zregenerowac(jak sie pozniej okazalo byl tylko zapchany),auto odebrane od mechanika po raz drugi odjechalo jedynie 30 metrow,po prostu zgasl i pojawily sie błędy z wtryskiwaczami i info o braku czujnika walka rozrządu(ktróry jest nowo założony).Wówczas mechanik pojwiedzial ze rozpadla sie kostka podtrzymująca ten czujnik,założono nowy no i oddano samochod.Przejechal jakis 70 km i znowu pojawily sie komunikaty o wtryskach.Pojechalam do warsztatu podłączono auto pod komputer, coś pokrecono przy wtryskach,błedy zniknęły i oddano mi auto.Za kolejne dwa dni(autem prawie nie jezdzilam) samochod nagle zaczął szarpac i ledwie dojechał do mechanika.Tam stwierdzono,ze wczesnie zmieniono miejsca wtrysków wiec to nie mogą byc wtryski.3 dni czekam na info z warsztatu i nic.Prosze o pomoc.

 

Scaliłem/ mod

 

witam!

dzisiaj znowu odebralam auto od mechanika,ktory twierdzil ze jezdzil nim dwa dni.ja wsiadam i za chwile pojawia sie bład wtryskiwacza,pojawia sie serwis i zaczyna szarpac.

Prosze o pomoc.

_________________

 

Witamy na forum, proszę nie zakladać za każdym razem nowego tematu. Pisz w jednym wątku/ Szymon

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności Warunki użytkowania