Skocz do zawartości

Glupie pytanie OLEJ do sinika musze doalć ale niewiem jaki..


Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam opla vectrę B 98r 1,8b+gaz na bagnecie sucho nie wiem jaki wlać w bagażniku wala się opakowanie po syntetyku 10w40 ale auto ma 250tys przebiegu .... coś się stanie jak na dolewkę dam inny ?

 

Nie chce zlewać i zmieniać teraz bo mam umawianą wizytę na wymianę za tydzień.

 

auto świeżo kupione sprzedający mówi ze w sumie nie wie bo mu w serwisie robili co roku...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Gość szymon 1587cm3
opakowanie po syntetyku 10w40

 

10W40 to polsyntetyk.

 

auto ma 250tys przebiegu

 

To akurat nie ma zadnego znaczenia.

 

Wlej taki jaki walał sie po bagazniku czyli 10W40, marka oleju mniej wazna. GM 10W40 jest w dobrej cenie

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam opla vectrę B 98r 1,8b+gaz na bagnecie sucho nie wiem jaki wlać w bagażniku wala się opakowanie po syntetyku 10w40 ale auto ma 250tys przebiegu .... coś się stanie jak na dolewkę dam inny ?

 

Nie chce zlewać i zmieniać teraz bo mam umawianą wizytę na wymianę za tydzień.

 

auto świeżo kupione sprzedający mówi ze w sumie nie wie bo mu w serwisie robili co roku...

 

Ja bym nalał półsyntetyk czyli taki jak wala Ci się w bagu chyba że masz nalepkę w komorze lub przywieszkę z jakimś innym. Nie dawaj nic innego na dolewkę i później wymień na taki sam. Szkoda kombinować.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupowałem od gościa co wszystko robił w serwisie nawet choinkę zapachowa zakładał... patrząc od dołu delikatnie się poci .... zmienię chyba sam ten olej na dniach zaleje go GM OPEL 10w40 bo tańszy od castrola jak będzie chlipał go to następna zmiana na minerał a później remoncik silnika lub wymiana.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość szymon 1587cm3

Gdyby nie bylo to oleju to juz by stanął zatarty...

 

Kup drugi litr i wlej, nowy olej jest słomkowy i ciezko go zauwazyc na bagnecie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności Warunki użytkowania