Skocz do zawartości

Dziwne zachowanie


Gość stilo 1.9jtd

Rekomendowane odpowiedzi

Gość stilo 1.9jtd

Witam. Mam problem,od jakiegoś czasu jadąc normalnie ok. 50 na godz.auto zaczyna hamować , po dodaniu gazu nic nawet zwalnia gaz w podłogę po kilkunastu sekundach jest normalnie,jakiś czas i znowu wraca nie wiem o co chodzi ?? problem ze skrzynią biegów? dodam że wszystkie płyny oleje itp są wymienione, hamulce sprawdzone ok , nic się nie zmieniło. gdzie szukać. Pomocy

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem,od jakiegoś czasu jadąc normalnie ok. 50 na godz.auto zaczyna hamować

I w tym momencie podnieść auto lub w inny sposób np. popychając zobaczyć czy koła nie blokują. I sprawdzić organoleptycznie czy któraś felga nie odbiega wyższą temp. od innych.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość stilo 1.9jtd

Niestety nie da się tego zrobić gdzie ?? na ulicy w korku ? Ludzie co Wy piszecie . Po drugie kiedy wciskam sprzęgło albo się zatrzymam problem znika. Mój mechanik obstawia że to skrzynia biegów ale nie chcę wywalać kasy w błoto :shock:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie co Wy piszecie . Po drugie kiedy wciskam sprzęgło albo się zatrzymam problem znika. Mój mechanik obstawia że to skrzynia biegów

Jedź człowieku do mechanika skoro masz problem w tym że ktoś Ci chce pomóc. To jest forum Sam Naprawiam .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odrobine kultury by sie przydalo... DOSTAJESZ PORADE NA TACY!! jesli nie masz gdzie tego zrobic daj zarobic swojemu mechanikowi...powodzenia.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość stilo 1.9jtd

Ok trochę mnie poniosło ale to nie jest rada typu sprawdź czy się koła kręcą jak pisałem że auto sie zatrzymuje . sory wybacz wiem że to jest forum sam naprawiam wywalic skrzynię biegów i włożyć nowa to nie problem a przyczyna moze być inna tak np asr pompa abs szwankuje albo coś innego prawda

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arek, co Ty na to?

Stilo, żeby koledzy mogli TOBIE skutecznie pomóc musisz nam podać znak zodiaku, póki co wrzucasz do gara:

-ogon myszy,

-3 włosy dziewicy

-odwłok pająka

-5 kropli łez dziecka

Gotujesz całość w łaźni wodnej, jeśli wywar będzie mieć smak pomidorowej- jedź do mechanika, jak Ci wyjdą eskalopki w sosie kurkowym- wsiądź na rower :mrgreen:

 

[ Dodano: 2012-06-21, 00:58 ]

ps. tytuł tematu to auto- diagnoza? :roll:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobietki Nasze nie podkręcajcie chłopaka ;-) nie wie jak jest na forum pewnie chciał dobrze. Ale skoro sam sobie odpowiadasz ze skrzynia jest zła to nikt Ci tego nie potwierdzi bo nie będzie brał za to odpowiedzialności. Skoro mechanik oferował się w naprawie to ma to zrobić i wystawić rachunek (masz wtedy gwarancję i spokój).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt tu kolegi nie nakreca.... :-> zawsze zaczynamy diagnoze od najprostrzych rzeczy :! podniesienie auta i sprawdzenie wizualne kol to zaden problem.jak zlapiesz kapcia tez prosisz o pomoc mechanika???jesli wykluczymy kola(uszkodzone lozyska uklad hamulcowy )szukamy przyczyny dalej.jesli chcesz zatrzymac pare groszy w kieszeni to podwijaj rękawy i do roboty :-> do tego wystarczy osiedlowy parking.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności Warunki użytkowania