Skocz do zawartości

auto podszarpuje


Gość ryszard4352

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ryszard4352

Wolkswagen Golf 4. 1.4 benzyna . Przy :-( obrotach silnika w okolicy 2000 obr. podszarpuje . Dużo było zrobione . wymienione dwie sondy , pompa paliwa , zawór ciśnienia paliwa , filtr paliwa , świece , przewody ,czujnik temperatury silnika, cewka była podmieniana, nawet komputer , czyszczony zawór recyrkulacji spalin . myta przepustnica powietrza . Pytanie : czy to może być wina przepustnicy powietrza ???

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W twoim przypadku już sporo wymieniłeś i szkoda na ślepo dalej wymieniać, podłącz komputer i niech ci sprawdzą parametry OnLine czujników. Może np. być uwalony wtryskiwacz lub czujniki halla a nawet potencjometr w pedale przyspieszenia.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ryszard4352
W twoim przypadku już sporo wymieniłeś i szkoda na ślepo dalej wymieniać, podłącz komputer i niech ci sprawdzą parametry OnLine czujników. Może np. być uwalony wtryskiwacz lub czujniki halla a nawet potencjometr w pedale przyspieszenia.

 

 

Byłem w serwisie Wolkswagena poza tym że pokazało że jest lekko uchylony zawór recyrkulacji spalin nic nie stwierdzono . W warsztacie zawór wymontowali i wyczyścili i powiedzieli że oni nic nie widzą podłączyli komputer i na tym się skończyła przygoda . Serwis oczywiście zainkasował swoje koszty 150 zł za podłączenie komputera

. Potem jeszcze sam czyściłem ten zawór bo to nie takie trudne . Pytanie pozostała mi jeszcze przepustnica powietrza tak mi sugerowali fachowcy , powiedzieli że już mieli taki przypadek też nie mogli dojść i powiedzieli mi że zawsze to przepustnica powietrza . Tam jest całe serce . Pozdrawiam . Nadmienię że przepustnica kosztuje i to zamiennik dobry chyba 700 zł.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myta przepustnica powietrza

a coś się zmieniło po myciu? czy ktoś sprawdził czy powietrza nie łapie lewego nie sztuka to wymienić , zapal silnik samostartem psikaj po przepustnicy i zobaczysz czy wzrastaja obroty czy ssie lewe powietrze

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności Warunki użytkowania