Skocz do zawartości

golf 2 1.8 90km wysokie obroty


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

problem jest taki wymienialem rozzad, naprawialem rozrusznik, eliminowalem wycieki i wymienilem czujnik niebieski na trujniku, teraz bezposrednio po odpaleniu chodzi normalnie a po chwili wpada na obroty ok 2000 i nie spada mniej jak 1500 ,no w sumie 2 razy mi spadł na 1000 Zmienialem na stary czujnik chodzi jeszcze gorzej, co by to mogło byc? czy przez to ze 2 dni byl rozłaczony akumulator mogło sie cos stac?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość szymon 1587cm3

Lewego powietrza szukaj bo do wymiany rozrzadu pewnie demontowales dolot. Moze linka sie jakos wysunela i przepustnica sie nie cofa do konca?

 

Przejrzyj wszystko dokladnie, napewno jakas pierdółka

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość prezesik25
wymienilem czujnik niebieski na trujniku
a ile za niego dałeś?

Jeżeli 20-30 zeta w jakimś motoryzacyjnym to można go na śmieci wywalić. Takie zamienniki nie dosyć, że sprawiają akie numery jak Ty piszesz, to w dodatku przekłamują na zegarze.

Ja wymieniałem już kilka czujników, jeden cały czas wskazywał 75-80 stopni, inny ( obecny ) 105.

Radzę jechać do ASO i kupić oryginał, fakt, że zabulisz 80-100 zł, ale będziesz zadowolony.

Co do mnie to nie przejmuję się, że wskazuje 105-110 stopni, ważne, że już ładnie odpala w mrozie i trzyma obroty n a rozgrzanym silniku. O silnik mogę być spokojny, bo wiem, że ma odpowiednią temp. i się nie przegrzeje.

 

A czyściłeś może silniczek krokowy? Nie uszkodziłeś go czasem?

Krokowy odpowiada za utrzymanie wolnych obrotów na biegu jałowym.

Spróbuj jeszcze resetu ECU, czyli zdejmij klemę (+) na min. pół godziny, potem załóż i uruchom aż do włączenia wentylatora oczywiście nie dotykając ani razu pedału gazu - silnik będzie się "uczył" nastawów.

 

Napisz o efektach.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności Warunki użytkowania