Skocz do zawartości

Nie działa nawiew na przednią szybę


Gość janek91

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam Mitsubishi Lancer 93 r nie wiem za bardzo które jest gniazdo od bezpiecznika do zapalniczki a także nie działa mi nawiew na przednią szybę.

 

 

Proszę o POMOC!

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co to znaczy "gniazdo od bezpiecznika do zapalniczki"?

Nie dziala na wiew na przednia szybe to znaczy ze wogole nie dziala czy nie dziala po ustawieniu na nawiew tylko na szybe a na kratki i nogi dziala?

Do nawiewu chyba nie ma bezpiecznika tylko przekaznik/rezystor.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na nogi i na kratki działa tylko nie ma nawiewu na przednią szybę od strony pasażera troszkę tylko wieje natomiast od strony kierowcy w ogóle, a o bezpieczniki to za bardzo nie wiem gdzie jest miejsce tego bezpiecznika od zapalniczki w aucie niestety żadnej legendy tam nie ma co i jak....

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na nogi i na kratki działa tylko nie ma nawiewu na przednią szybę od strony pasażera troszkę tylko wieje natomiast od strony kierowcy w ogóle

Tak po prostu przestało czy było od początku jak kupiłeś to auto? Może ktoś rozbierał i źle złożył, zapadki przy nawiewie się nie przesuwają...

 

a o bezpieczniki to za bardzo nie wiem gdzie jest miejsce tego bezpiecznika od zapalniczki w aucie niestety żadnej legendy tam nie ma co i jak....

masz skrzynkę taką jak TU ? opis jest na obudowie... Jeszcze się nie spotkałem żeby nie było w jakimś aucie opisu, może masz jakiś wyjątek :)

Od zapalniczki jest chyba ten sam co od radia. Na pewno jakiś większy 15-20A

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie mam takie coś jednak to jest w masce a przy kierownicy w ogóle nie ma opisy no chyba, że to pudełeczko na masce ma legendę odpowiednią do tej w środku to tego nie sprawdzałem, także jak coś to dzięki :) jednak najbardziej boli fakt, że nawiew na przednią szybę nie działa....

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności Warunki użytkowania