Skocz do zawartości

Omega nie odpala po wymienie UPG.


Gość barman7200

Rekomendowane odpowiedzi

Gość barman7200

Witam wszystkich, jako iż jest to mój pierwszy post ;), na innych forach nie uzyskałem odpowiedzi, więc może tutaj doradzicie mi fachowo.

 

W mojej omedze poszła uszczelka pod głowicą, był wyciek płynu chłodniczego do oleju, więc majonezik. Wymieniłem wszystko, głowica ładnie splanowana, szczelna, poskładałem, od razu zaznaczam że kable i świece były wymieniane przez usterką dosłowni kilka h wcześniej.

 

Także informuje że opel odpalał nawet na nieszczelnej uszczelce, wiec wszystko jest sprawne, jak przed remontem.

 

No i dorzeczy odpalam pierwsze odpalenie, i kręci raz na jakiś czas pojedyncze "lapnięcia" są

Tutaj lista rzeczy jakie sprawdziłem do tej pory aby ułatwić diagnozę:

-napięcie na pompę paliwa (14 z groszami jest)

- paliwo była rezerwa dolałem 10l

- wtryskiwacze działają

- iskra jest na wszystkich 4 św.

- kolejność kabli zapłonowych jest

- błędy w komp. nie ma sa tylko 12 i 31 ale to standardowe

 

 

Dodam iż raz opel odpalił po całonocnym postoju, za pierwszym razem, i moje zdziwieni, i radość była wielka, lecz pochodził dokładnie 25 sec po czym zgasł. Chodził równo, nie trzepotał silnik tak jak za dawnych czasów.

 

 

Ja juz nie mam pomysłów jam mam go odpalić. Proszę o porady. Z góru WIELKIE DZIĘKI

 

Jak by trzeba było to wrzucę jakieś zdjęcia, filmy, proszę pisać.

 

 

Pozaprawiam Barman :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość barman7200

Tak zalewa świece, a poza tym wykręciłem wszystkie i przekręcił kolega stacyjkę a ja obserwowałem, i mgiełka szła z otworów na świece.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności Warunki użytkowania