Skocz do zawartości

co to za kabelki


Gość sebik2345

Rekomendowane odpowiedzi

Gość sebik2345

witam przepraszam ze pisze ale nie moge nigdzie znależć,a mianowice mój problem polega natym iż ,pisze w imieniu ojca.moze zaczne od początku rodziece dzis pojechali do miasta hyundayem sontą i wskjażnik od temperatury deliktnie sie podnióśł ciepło wsamochodzie było ojciec po powrocie wział się za rozbierania bo sprwdzał czy na termstat nie przeszedł silikon ale okazało się ze nie i jakoś tak niefortunnie oderwał mu sie kabelek od obudowy termostatu bo tam jest jakiś czujnik ale nie wiem od czego ten czujnik jest z tego czujnika wychodzą dwa kabelki i on jest na obudowie termostatu, i moje pytania brzmią od czego ten czujnik konkrtnie jest czy ma on wpływ na bezpieczęństwo jazdy ,do poniedziałku musiał by chodzić bo sklepy z częsciemi nieczynne do sa w niedziele i czy nic się nie stanie a miesiac wcześniej wyminiony termostat bo w ogóle nie było ciepłą w samochodzie po tym było ok aż do dzis,tyle ze dzis wskażanie wskażnika było słąbe a ciepło było,przepraszam za chaotyczny opis i porsze ojakś rade i przepraszam ze napisałem ale w wyszukiwarce nie znalałem rozwiazania mojego problemu

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sebik2345

rok 93 silnik 2.0 GLS pojemnosć 1997 cm sześćiennych wszystko napisałem z dowodu rejestracyjnego

 

[ Dodano: 2011-12-17, 19:54 ]

139 KM

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czujników temperatury jest kilka może to być od ECU lub włącznik wentylatora skoro wzrosło na wskaźniku. Chyba że włącznik wentylatora jest w chłodnicy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sebik2345, jeżeli urwał przewód, to nic mu nie pomoże kupno nowego czujnika, bo sam czujnik jest pewnie ok. Zlutować, albo jak lutownicy nie ma, to na złączkę skręcaną a w poniedziałek do mechanika z lutownicą i zapłacić mu za to 15zł

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sam czujnik jest pewnie ok. Zlutować

Tak właśnie najlepiej zrobić, nawet jak się urwał przy samych "jajcach" też się powinno dać ;-)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności Warunki użytkowania