Skocz do zawartości

Powietrze w instalaci paliwa


Gość bobik

Rekomendowane odpowiedzi

Między ręczną pompką paliwa a filtrem paliwa uchodzi paliwo i jest rurka pusta . Wymieniłem już 3 gruszki z 3 filtry paliwa, przewody paliwowe, zaworek zwrotny przy pompie paliwa, zregenerowałem wtryski, przewody powrotów przy wtryskach. Między filtrem paliwa a pompą paliwową paliwo jest i między bakiem a ręczną pompką paliwa też jest, brakuje tylko tak jak wcześniej pisałem między ręczną pompką paliwa a filtrem paliwa. Po zgaszeniu silnika widać jak z dołu od filtra paliwa idą duże bąble paliwa do góry do ręcznej pompki paliwa aż rurka zostanie cala pusta. Nadmienię, że pod samochodem nie ma żadnych plam czyli nie wycieka na zewnątrz , tylko musi być przepychana z powrotem do baku, przewód powrotny z filtra paliwa do baku jest nieprzeźroczysty więc nie wiem czy paliwo się tędy cofa. No chyba że robi się podciśnienie i zasysa z tego przewodu, choć wtedy by też zeszło z przewodów pozostałych. Samochód w miarę zapala po odpowietrzeniu jeździ normalnie nie ma żadnych strat mocy. Tylko od czasu do czasu zapala się komunikat wtrysków,, injection faul" ze stopem i po chwili gaśnie, jak jest za dużo tych komunikatów i powietrza wtedy najczęściej po nocy jak długo postoi to jest problem z zapaleniem odpala za drugi lub trzecim razem i pokazuję w tym czasie komunikat ,, Injection fault , po odpaleniu gaśnie . Po podłączeniu do kompa wychodzą błędy, że za niskie ciśnienie na dolnej listwie. Walczę z tym już pół roku byłem u kilku mechesów. Oprócz wydawanej kasy za wizyty wszyscy rozkładają ręce i każą jechać gdzie indziej. Jeżeli ktoś może to proszę o pomoc 662141782

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności Warunki użytkowania