Skocz do zawartości

18 miesięczny akumulator BOSCH SILVER 60AH


maciekchn

Rekomendowane odpowiedzi

Czy warto kupować akumulator 18mc BOSCH SILVER 60AH do astra F 1.6 94r za cale 100zł? (sprzedaje mój znajomy ze swojego auta które kupił wczoraj, ale ma nowy akumulator który wsadza bo szkoda mu gwarancji, a ten chce sprzedać)

 

 

 

Aktualnie mam centre auto po 2 dniach nie odpala już, na innym tez 2 -3dni to max podejrzewam ze to wina akumulatorów.Ale też tego że mam alarm i mruga dioda po za tym dioda na centralce od gazu pali się cały czas.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro ma 18 miesięcy to jest jeszcze na gwarancji. Akumulator nie wyładuje ci się od mrugającej czy świecącej diody przez rok nawet gdybyś miał ich 50, po prostu stary aku jest już wydojony i czas na wymianę. Możesz mieć używkę Boscha za 100 a nowy innej firmy za 150zł. Twój wybór, co kto ma ci pomóc?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak ale firma dobra wiem że mogę kupić jakiegoś starpower i sie w******ć i latać po gwarancjach.Gwarancji nie dostał do niego.

 

Znajomy kupił akumulator w markecie za 170zł i po pół roku oddał na gwarancji i czekał 3mc a babka mu i tak powiedziała że szybko bo do 6mc trwa wymiana/diagnoza usterki .A że stary musiał oddać auto stało.

 

Proszę nie przeklinać/ MOD

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co słyszałem to Bosch jest strasznie przereklamowany i specjalnie nie odbiega od przykładowej Centry. Gdybym miał kupić dla siebie to zwróciłbym uwagę na firmę Loxa, mają dobre aku. Takie miałem w służbowym aucie i trzymał dobrze i dobre 6 lat, później dostałem inne auto. Kosztował 190zł 78Ah i bardzo dobry prąd rozruchowy 720A. Do benzyny taką 60Ah pewnie do 150zł wyrwiesz. Varta jest dobra ale cena chyba większa niż ten Bosch. Nie kupuj nigdy akumulatora w markecie czy Makro. Nie tylko kupisz bubel ale ostro przepłacisz. Na allegro też nigdy nie wiadomo co jest pod naklejką. Wiem, że jest polska firma, która robi akumulatory do Varty, nazywa się Power battery czy jakoś tak. To są te same akumulatory tylko sprzedawane pod inna nazwą a co za tym idzie tańsze. Jakby na to nie patrzeć ani Varta ani Bosch nie produkują akumulatorów tylko robią to podwykonawcy :) Mało kto o tym wie. Tak samo ze sprzętem elektronicznym :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość szymon 1587cm3

Miałem boscha silver w starym dieslu (70Ah) i jezdził 5 lat bezproblemowo, potem kupiłem nowy bo zima bylo juz ciezko. Teraz tez mam boscha i 3 rok jest spokój chociaz ciezkie zycie ze mna ma :P

 

za 150zł to kupisz noname 45Ah :P

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość szymi870
dioda na centralce od gazu pali się cały czas.
to nie jest ok , warto sprawdzić ...

 

nowy innej firmy

za 150zł.

:lol::lol::lol: na pewno będzie świetny , bierz tego bosha i się nie zastanawiaj ;-)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 150zł kupisz firmowy akumulator tylko musisz iść do normalnego sklepu a nie do takiego, który ma przycinke 250% no i nie w markecie bo tam to chyba 500% przycinają. Ja w swojej astrze mam teraz 11-letni homo wie co to za firma i trzyma dobrze :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

2 tygodnie wstecz kupowalem aku-w sklepie zaproponowali [topla]zdziwilem sie co to jest ale dalem sie namowic na forach ma dobre opinie i co ,przyszly mrozy -kreci jak szalony stoi przez sobote niedz. pod chmurka -5czy-10 kreci dobrze ale co godne uwagi ma duzy zapas e. nawet jak sie go dlugo kreci-kilka razy widze jak zona uruchamia i jak to kobitki najlepsze testery co do aku naprawde nie zaluje i cena dobra,a bosch naprawde przedmowcy maja racje,psuja sie zbyt czesto jak na takie super firmy i ceny a bosch ma dobre wiertaki polecam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności Warunki użytkowania