Skocz do zawartości

Brak pozycji Felicja 98


Gość paul82

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Mam znikome pojęcie o elektryce samochodowej ale może się komuś uda mnie naprowadzić na coś. Od czego zacząć, co sprawdzać???

 

Zakupiłem niedawno taki przyrząd do turlania jak Skoda Felicja Pickup 98 1.3 Mpi bęzyna + LPG.

 

I chyba ktoś coś rzeźbił z elektryką bo po wyjęciu kluczyków ze stacyjki można włączyć wycieraczki i dmuchawę. Nie wiem może wszystkie skody tak mają??? Mechanik naprawiał mi rozrusznik i alternator. Zapomniał podłączyć z powrotem czujnik od wentylatora chłodnicy. Więc może zaplątał mu się tam jeszcze jakiś inny kabelek. Możliwe to???

 

Chodzi mi bardziej o to że po lewej stronie nie mam krótkiego światła i pozycji. Długie są oba. Zmieniłem żarówki sprawdziłem bezpieczniki i nadal nie mam tych świateł. Pomyślałem sobie że może to wina przełącznika albo jakiegoś przekaźnika.

Wcześniej miałem Vectrę z 94 i było podobnie – wtedy po prostu przełącznik się wyrobił.

Tutaj światła włącza się przyciskiem więc może jest jakiś układ elektroniczny, który wystarczy wymienić???

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno ktoś grzebał z elektryką nie mogą chodzić wycieraczki i dmuchawa bez kluczyków.

 

Światła włącza się przyciskiem nie ma tam elektroniki

Te przyciski często się psuły więc możliwe że to jest przyczyną - ale wtedy nie miałbyś obu świateł bo załącza je jeden przekaźnik.

 

Po drodze jedyna złączka jest przy skrzynce bezpieczników a właściwie w niej moze coś tam się poluzowało lub nie styka.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności Warunki użytkowania