Skocz do zawartości

Silne trzęsienie/drganie samochodem i kierownicą przy lekkim hamowaniu zaczynające się przy 40km/h


Rekomendowane odpowiedzi

Hej, Mam dziwne objawy..

Jak jest ciepło chyba to wszystko się dzieje.. 
Samochód zachowuje się dziwnie jakbym miał źle wyważone koła, ale to nie to bo sprawdzałem, krzywe felgi też nie, opony w normie jeśli chodzi o bieżnik i napompowanie.

Dziś jechałem samochodem i przy hamowaniu lekkim z 90/h do 40 to samochód zachowywał się jakbym złapał gume i jechał na feldze.. samochód wykonywał szybkie, krótkie ruchy kierownicą lewo prawo.. były takie wibracje jakbym miał flaka, ale też jakby się krztusił czy coś podobnego plus te drgania kierownicą lewo prawo szybkie.. przyśpieszałem i przestawało tzn było czuć dyskomfort dalej że samochód wychodzi z opresji i przy zwalnianiu znowu na niskich obrotach telepało samochodem.. zjechałem na bok bo akurat była stacja, sprawdziłem poziom cisnienia i ok i czy koła czasem mi ktoś nie odkręcił, ale wszystko było ok.. Zajechałem do domu i zauważyłem że z lewego przedniego koła idzie dym i dziwnie śmierdzi jakby spalona gumą czy płynem hamulcowym - nie wiem jak pachnie płyn hamulcowy, ale sprawdziłem i poziom jest ok.

Miał coś ktoś podobnego?

Dzięki bardzo za odpowiedź i pomoc bo nie wiem co to może być..

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności Warunki użytkowania