Skocz do zawartości

Opel astra I F wyciekający gaz z parownika


Gość hardcore1994x

Rekomendowane odpowiedzi

Gość hardcore1994x

Mam opla astra 1993 r benzyna +LPG(stary typ) , to nie jest sekwencja .... i problem polega na tym jak już mam odpowiednią temperaturę ,aby zmienić przełącznikiem na gaz ,samochód chodzi ,ale na benzynie (a przełącznik jest ustawiony niby na "gaz"i z parownika słychać szum wyciekającego gazu (wyciek słychać dopiero ,gdy dodam kilka razy gazu , i dopiero załacza się gaz , i słychać i czuć gaz z parownika ... problem w tym że nie mam pomysłu jak to naprawić ? POMOCY Gaz mam firmy "LOVATO"

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli rzeczywiście parownik ma nieszczelność to sprawa wygląda tak - jak tylko an jakimś przewodzie ( łączeniu przewodu z parownikiem ) to możesz to zrobić samemu zakręcasz zawór na butli i uszczelniasz jak powinno być, jak sam parownik masz nieszczelności to czeka Cb wizyta u gazownika, bo samemu to trudno mi powiedzie czy to zrobisz nie znam twoich umiejętności poza tym będzie się to wiązało z rozebraniem parownika i wymianą jego wewnętrznych elementów - a lepiej już zainwestować w nowy parownik wg mnie. Sprawdź dokładnie skąd ucieka gaz czy z parownika czy w jakiegoś przewodu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro zmyka ci gaz na benzynie to wina leży w elektrozaworze i instalacji. Gaz źle załozony, Nie może być syrucji że wtrrysk chodzni jak masz lpg.

Podjedz do dobrego gaziarza i on ci zdiagnozuje co i jak.

Z takiego opisu nikt Ci nie pomoże, chyba że sam obejrzy instalacje. Albo Ci sie przewody poprzecierały albo masz xle załozoną instalację.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności Warunki użytkowania