Skocz do zawartości

Centralny w alfie 146,czujnik faz rozrzadu,elektryczne szyby


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Witam

Od niedawna posiadam Alfa Romeo 146, mam problem z centralnym zamkiem, wszystko bylo ok poki nie dalem do mechanika, a mial tylko hamulce zrobic poprawic, po odebraniu prawe tylne drzwi pasazera sie nie zamykaja przez centralny w kluczyku. zamykam je jedynie od srodka a potem centralnym reszta dziala. Nie wiem co sie dzieje i jak to naprawic. Rowniez centralny dziala jedynie z prawej pasazera zamyka otwiera, natomiast od strony kierowcy nie da sie wcale przekrecic kluczyka a wchodzi do konca.

Kolejna sprawa to nieszczesny czujnik faz rozrzadu mechanik mowi ze czasem pokazuje 16% usterki czasem 40% a czasem wcale, rozrzad byl wymieniany, a czujnik to moze byc uszkodzony a nie musi tak mi powiedzieli a nic z tym nie zrobili.

Prosze o porade i pozdrawiam serdecznie, z gory dziekuje za odpowiedzi.

 

Rowniez jest problem z elektrycznymi szybami zamyka otwiera dziala ale nie jak powinno poniewaz przod szybko sie opuszcza i wchodzi do gory na ok 10cm nizej bardzo powoli, tyl na calosci bardzo powoli opuszcza i do gory.

 

A i jeszcze apropo tego zamka czy jest mozliwosc na pomorzu zakupu pelnego zestawu z kluczykiem i pilotem, poniewaz mam jeden kluczyk zadnego pilota i pelno usterek w tym aucie ktorymi zajme sie jak sie ociepli na razie zbieram informacje, pieniadze i robie rzeczy najwazniejsze

 

[ Dodano: 2013-02-13, 16:03 ]

Bardzo prosze o porady jak zdzialac cos z tym zeby mialo rece i nogi

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności Warunki użytkowania