Skocz do zawartości
holcu

Renault Laguna - prośba o ocenę ogłoszenia

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

Bardzo bym Was prosił o ocenę dokładnie tego egzemplarza z ogłoszenia: https://www.olx.pl/oferta/renault-laguna-iii-CID5-IDzGPOw.html#2ba1eae187

Nie chodzi mi generalnie o model i markę ale czy na coś Waszym zdaniem w tym ogłoszeniu zwrócić uwagę?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jakiś taki sentyment mam :) wyszedłem z założenia czy to Renault, Ford czy Kia każdy z nich się psują - po prostu auto jak wszystko się eksploatuje. Widzisz mam Kia już 10 lat i mimo, że auto z salonu kupione z przebiegiem 60 tys od znajomego rodziców bezkolizyjne to przez te 60 tys i 10 lat też wsadziłem kupę siana.

Jedynie Ducato, które kupiłem 2 lata temu z demo z przebiegiem 8 tys km , zrobiłem 140 tys km i poza olejem i teraz klockami nic nie robiłem.

A wracając do wyboru, szukam auta z rąk prywatnych, budżet max 20 tys, najlepiej automat, silnik większy niż 1500, jakaś klima na pokładzie, jakiś bluetooth by już był fabrycznie, fajnie jakby coś żarniki ksenonowe, kiera nie z plastiku i najważniejsze kombi aaa i nie vectra ani astra

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mój kolega pracuje na złomie .

Przyjechał gość aby wyzłomować Lagunę 1.

Kolega kupił ją od niego za 1500 zł.

Dołożył 500 w naprawę sterownika ABS i już mija 2 rok jak jego córka tłucze tym autem do pracy 40 km w jedną stronę dziennie

Po opiniach o Lagunach jestem w lekkim szoku.

Jak na razie nie chce się zepsuć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Psuje się chyba tak samo jak każde auto. A czy w danym egzemplarzu coś Waszym zdaniem wygląda podejrzanie ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi