Skocz do zawartości
holcu

Wspólne analizy sytuacji i zachowania na drodze zgodnie z kodeksem prawa o ruchu na drodze

Rekomendowane odpowiedzi

Ponieważ moja praca głównie polega na przemieszczaniu się z punktu A do B robiąc tygodniowo około 1500-2000 tys km, kontrowersyjnych sytuacji na drodze spotykam wiele. Kontrowersyjne z uwagi, gdyż 2 kierowców, podejrzewam, że z uprawnieniami nie od wczoraj silnie upiera się o swojej racji. Myślę, że jak już ogarnę metodę przedstawiania skrzyżowań i to byśmy stworzyli fajny dział, gdzie każdy z nas mógłby pomóc w przeanalizowaniu opisanego zachowania.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dokładnie Grześ, też myślałem o tym, że może to zachęcić innych do dyskusji, bo o ile nie każdy Użytkownik jest się w stanie wypowiadać w kwestiach technicznych naprawy danej usterki o tyle większość naszych Użytkowników ma uprawnienia a zarazem są czynnymi uczestnikami ruchu drogowego. 

W weekend muszę poszukać w jaki sposób legalnie przedstawiać skrzyżowania drogowe celem dokonywania analizy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na Autocentrum jest edytor, ale możesz cos wymyślić sam..

Najlepiej gdy sie rysuje sytuacje na wycinku z GoogleMaps - czasami ludzie rysując sami nie oddaja istoty skrzyżowania i nie pamietaja wszystkich znaków. Ciężko się wtedy odnieść..

Idealne jest też dołożenie filmu ..

6 godzin temu, holcu napisał:

2 kierowców, podejrzewam, że z uprawnieniami nie od wczoraj silnie upiera się o swojej racji.

Narysuj choćby od ręki - zobaczymy co sie da z tym zrobić..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 14.02.2019 o 13:01, silvo44 napisał:

Na Autocentrum jest edytor, ale możesz cos wymyślić sam..

Zarzucisz linkiem - bo nie mogłem znaleźć

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Był.. napisałem do nich, ale cisza.

Wyglada, że zlikwidowali. 

Były takie kostki z drogami, skrzyżowaniami.. można było je dostawiać do siebie, do tego autka i chyba znaki.. 

Najlepszy "edytor" to mapa z Google. Wrzuca się na program graficzny, rysuje sytuację i gotowe... Link do miejsca na GSV pomaga obejrzeć znaki itp.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi