Skocz do zawartości
jedrek124

Uchwyty rowerowe na bagażnik dachowy

Rekomendowane odpowiedzi

Ludzie mam mały problem a mianowicie nie wiem co wybrać. czy cena ma duże znaczenie, czy za małe pieniądze kupie coś dobrego. co polecacie? Mam do wydania na ten cel 300zł i chciałbym za to kupić 4 takie uchwyty. Pomóżcie proszę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja kupowałem 2 lata temu najtańsze badziewie z auchan w superpromocji po 59,99zł sztuka

zaskoczony jestem że jeszcze żyje i że duży rower trzyma przy 140km/h :shock:

nie moge powiedzieć złego słowa - mocowanie kół do rynienki za pomocą taśm parcianych z klamerkami, stelaż do ramy na pokrętło z zamknięciem na kluczyk

coś takiego , praktycznie identyczne:

http://allegro.pl/item1021250504_stabilny_uchwyt_rowerowy_bagaznik_zamki_topbike.html

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na dłuższe wyjazdy lepszą opcją wydają się być uchwyty na hak, które nie stawiają aż tak dużego oporu powietrza. Mniejsze spalanie, auto jest bardziej dynamiczne. No chyba, że komuś nie zależy na tych cechach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niby tak, ale pod warunkiem, że nie wpłynie to negatywnie na widoczność tego co dzieje się z tyłu.

Bagażniki dachowe lekko wpływają na większe zużycie paliwa. Wymagają też trochę większej siły, do umocowania rowerów, ale nie jest to trudne i kobieta też powinna sobie z tym poradzić.

Tutajxxxxxxxxxx lub tutaj xxxxxxxxxxxxxxxx mają duży wybór.

Za spam wczasy od pisania. Bajo

/admin

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No właśnie. Chcę wziąć rowery na wakacje do Czarnogóry. W czerwcu nie ma jeszcze takich upałów, a na plażę mamy coś koło kilometra. Co prawda w górskim terenie, ale tylko w jedną stronę :-). Mamy bagażnik rowerowy na hak holowniczy, ale po drodze pewnie będziemy chcieli się przespać w aucie więc mniej problemów sprawiłby bagażnik rowerowy na dach. Ciekaw jestem co to znaczy niewielkie różnice w spalaniu? Silnik diesla 1,5. Oczywiście i tak mamy na dachu "trumnę".

-------------------------------

jeszcze raz podpis z linkiem i polecisz 4ever
admin

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi