Skocz do zawartości
jedrek124

Uchwyty rowerowe na bagażnik dachowy

Rekomendowane odpowiedzi

Ludzie mam mały problem a mianowicie nie wiem co wybrać. czy cena ma duże znaczenie, czy za małe pieniądze kupie coś dobrego. co polecacie? Mam do wydania na ten cel 300zł i chciałbym za to kupić 4 takie uchwyty. Pomóżcie proszę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja kupowałem 2 lata temu najtańsze badziewie z auchan w superpromocji po 59,99zł sztuka

zaskoczony jestem że jeszcze żyje i że duży rower trzyma przy 140km/h :shock:

nie moge powiedzieć złego słowa - mocowanie kół do rynienki za pomocą taśm parcianych z klamerkami, stelaż do ramy na pokrętło z zamknięciem na kluczyk

coś takiego , praktycznie identyczne:

http://allegro.pl/item1021250504_stabilny_uchwyt_rowerowy_bagaznik_zamki_topbike.html

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niby tak, ale pod warunkiem, że nie wpłynie to negatywnie na widoczność tego co dzieje się z tyłu.

Bagażniki dachowe lekko wpływają na większe zużycie paliwa. Wymagają też trochę większej siły, do umocowania rowerów, ale nie jest to trudne i kobieta też powinna sobie z tym poradzić.

Tutajxxxxxxxxxx lub tutaj xxxxxxxxxxxxxxxx mają duży wybór.

Za spam wczasy od pisania. Bajo

/admin

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No właśnie. Chcę wziąć rowery na wakacje do Czarnogóry. W czerwcu nie ma jeszcze takich upałów, a na plażę mamy coś koło kilometra. Co prawda w górskim terenie, ale tylko w jedną stronę :-). Mamy bagażnik rowerowy na hak holowniczy, ale po drodze pewnie będziemy chcieli się przespać w aucie więc mniej problemów sprawiłby bagażnik rowerowy na dach. Ciekaw jestem co to znaczy niewielkie różnice w spalaniu? Silnik diesla 1,5. Oczywiście i tak mamy na dachu "trumnę".

-------------------------------

jeszcze raz podpis z linkiem i polecisz 4ever
admin

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi