Skocz do zawartości

Nasze specjalności

Rekomendowane odpowiedzi

Skończyłem technikum elektroniczne i na tym koniec z elektroniką poza drobnymi naprawami wykonywanych samemu

Z zamiłowania programowanie html+php i troszkę MySQL lecz już nie ma czasu ...

Przy ostatnim remoncie nauczyłem się malować, robić dziury a potem je zalepiać :) składać meble, docinać wykładziny :lol:

Odnośnik do odpowiedzi
  • Odpowiedzi 67
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Widzę na forum same złote rączki :-D

A ja skończyłem szkołę średnią jako technik budownictwa, studia- finanse i bankowość. Pracuję w dużej firmie produkującej tv. A od małego ciągnie mnie do samochodów. Tzn od lat dziecięcych ;-) Najbardziej ciągnie mnie do grupy VAG, ale jak coś trzeba to znajomym różne marki pomagam naprawić. Bawię się mechaniką, elektryką (alarmy, centralne z., domykanie szyb), elektroniką (naprawy sterowników, liczników jak się uda hehe), stylingiem że tak ujmę hehe (przyciemniam szyby, maluje karoserię).

Ale to tak hobbystycznie

Generalnie mam ostro na***ne w głowce ;-)

Odnośnik do odpowiedzi

Wiec tak

z wykształcenia ekonomista (moja największa porażka życiowa z wyborem szkoły)

zawód wykonywany: bezrobotny :-(

zainteresowania to mechanika, motoryzacja tuning.

Autami interesuję się od jakiś 10 lat i cały zcas się bawie w mechasnika, chciał bym wykonywać zaweód mechanika dlatego poszedłem na studia o kierunku: Mechanika i budowa maszyn, a specjalkność na III semestrze wybieram, technika samochodowa.

Czasem jakiś pomysł wpadnie mi do głowy i staram się wykonywać.

Odnośnik do odpowiedzi

Witam z wykształcenia jestem mechanikiem (i z zamiłowania).Obecnie pracuje w stacji recyklingu pojazdów(szrot) jako kierownik placu :crazy: .Mój konik to motoryzacja a dokładniej starsze pojazdy ,i tylko starsze :-) 20 lat wstecz produkowano prawdziwe samochody ,ale to moje zdanie.Generalnie śmigam oplami,moim pierwszym autem był kadet gsi 20xe bez C! :jupi: i nastepny kadet c20xe,potem juz były 2 VA jedna Ne 4x4 sedes i jedna xe habeta.next calibra seh(dawca Va),,, a obecnie calibra c20xe 4x4 :roll: oraz Omega B 2,5 tds.Było też e-34 w zaworach,jakieś fordy hondy i fiaty ale sercem zawsze GM :devil:

Odnośnik do odpowiedzi
20 lat wstecz produkowano prawdziwe samochody ,ale to moje zdanie.

nie tylko twoje... nie tylko...

w stacji recyklingu pojazdów(szrot) jako kierownik placu

szkoda że tak daleko... często bym nawiedzał ten szrot, jak zły duch... :-(

Odnośnik do odpowiedzi

z wykształcenia: mgr inż BHP i Ochrony Środowiska

obecnie wykonywany zawód: pracownik Poczty Polskiej S.A. (wcześniej eksploatacja obecnie administracja)

z zamiłowania: miłośnik motoryzacji, zaczynam dłubać co nieco w domu przy modernizacjach budowlanych; notorycznie gram i wygrywam w konkursach na nagrody rzeczowe - nie sms i nie lotto

Odnośnik do odpowiedzi