Skocz do zawartości
Arkom

Nawigacja w telefonie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam małe pytanie, mając "wbudowaną" nawigację w telefonie muszę mieć pełen dostęp do neta, żeby podczas jazdy z niej korzystać, czy jest jakaś inna możliwość, która nie wymaga dostępu do internetu w telefonie???

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

dzięki ja się na tym nie znam tak szczerze mówiąc tzn same podstawy ogarniam,a le jak mówisz że da radę bez neta to się cieszę, postaram się ogarnąć temat i przetestować go podczas jazdy dzięki za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bez dostępu do neta są i z dostępem. Jako pierwsza opcję polecam nawigację Sygic

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja nie przepadam za navi w telefonie. Mam garmina do tego zainstalowałem /// wycięta kryptoreklama /// i jestem bardzo zadowolony

/// Przeczytaj regulamin forum i nie reklamuj...

ArKos

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja powiem tak, korzystam z nawki w telefonie ale już kilka razy pokazała mi taki skrót,że właściwie nie można było tego nazwać drogą - normalnie w polu piaszczysta droga co traktory jeżdżą i musiałem się wracać. Na następny dalszy wyjazd w lipcu kupuję normalną nawkę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Witam mam małe pytanie, mając "wbudowaną" nawigację w telefonie muszę mieć pełen dostęp do neta, żeby podczas jazdy z niej korzystać, czy jest jakaś inna możliwość, która nie wymaga dostępu do internetu w telefonie???

Dla mnie google w dobrym telefonie zastąpi wszystko. Za granicą jest problem to wtedy do akcji wkracza

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeżdżę z aplikacją Google Maps, którą mam zainstalowaną w telefonie - transfer strasznie zżera. Do czasu - kupiłem router ZTE MF63 - mobilny modem HSPA (koszt około 99zł) karta sim Aero i śmigam bez problemu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Map googla jako nawigacji nie polecam. Jeśli chcesz coś co działa offline to mapsme, dużo osób z tego korzysta, ja osobiście wolę odpalić dane i używać waze - sprawdzona apka w kilku krajach europy.

Co do mapsme to używałem raczej w celach turystycznych czy jak swego czasu jeździłem autostopem :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A moim zdaniem mapy od wujka googla sa najlepsze i mega szczegolowe;) pamietam jak kiedysna superparts kupilem nawigacje hom-tom tania bo tania ale spoko służyła mi dlogo no oprocz tego ze ekran stuklem;/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi