Skocz do zawartości
szymon 1587cm3

Wysyłka zderzaków

Rekomendowane odpowiedzi

Mam klopot. Czym najelpiej i mozliwie tanio wysłac zderzak?

Juz jedna próba była i wrócił do mnie, kasa przepadła - walcze z *** ojejciujejciu! ***ami ale to potrwa, a wyslac chce mozliwie szybko.

Przy okazji nie polecam furgonetka.pl i UPS, jedni zwalaja na drugich, dziecinada....

Są jakies normalne firmy kurierskie ktore dostrczaja zderzaki? Ja wiem ze to niezbyt wygodne, dlugie, powywijane i lekkie... ale bez przesady...

Poczta odpada, bo zycza sobie wiecej za przesylke niz ja za klamot.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

dhl, siódemki.

może się jednak okazać, że dużo zapłacisz za przesyłkę. Mają swój cennik i albo wagowy jak przedmiot jest mały albo typowo objętościowy. a zderzak to ładny duży prostopadłościan zrobi (możesz go opiankować i zafoliować, ale wmiary liczą w formie najbardziej zbiżonej do sześcianu lub prostopadłościanu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

finalnie sam mu to podrzuce, tak sie sklada ze jade w tym samym kierunku - wyjdzie mnie to jakies 50-60zl, a nie ponad 200 jak wychodzi z ich obliczen.....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zderzak rzecz zdradliwa, robiłem w kurierce w DPD i wiem jak takie coś zapakować.

Przede wszystkim ro trzeba wewnętrznie wzmocnić go tak żeby boki zderzaka nie dało się pozginać, dobrze obłozyć zderzak styropianem, i owinąć streczem.

Kurier i tak policzy to jako gabaryt czyli wysokość x długość x szerokość / 6000 i w dpd się za to płaciło.

Chyba że masz zaprzyjaźnioną firmę która ma umowę, wtedy koszta są niewielkie.

Proponował bym jednak zawieźć za te 70 zł samemu zderzaczek bo jakl znam życie w 80% nie dojdzie cały.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi