Skocz do zawartości
motopasjonat

costamcostam.pl - prośba o opinie

Rekomendowane odpowiedzi

Z przyjemnością chciałbym zaprosić Was wszystkich do wypowiedzenia opinii na temat nowego forum motoryzacyjnego pod adresem [hide] http://motopasjonat.pl.[/hide]

Chętnie przyjmę wszelką krytykę oraz sugestie które pomogą mi rozwinąć tam ciekawą społeczność. To na czym chciałbym się skupić, to przede wszystkim przyjazność w stronę użytkowników oraz swoboda wypowiedzi - w końcu jesteśmy dorośli. Obecnie na forum brakuje luźnych działów, jest to umotywowane tym że zauważyłem że ludzie zamiast skupiać się na tematyce, zaczyna ją dyskusje na mniej przyjemne tematy jak polityka/religia/Polska reprezentacja piłki nożnej :)

Na forum nigdy nie pojawią się żadne składki na utrzymanie serwera!

PS. Szukamy moderatorów :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4.9. Posty zawierające wyłącznie reklamę strony będą wyrzucane.

Nie czytało się regulaminu.

Mam propozycję nie do odrzucenia: przeczytaj i nigdy więcej nie reklamuj innego portalu bez zgody administracji. Chyba, że chcesz zarobić bana, to bardzo proszę...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Widzę, ze po wszystkich forach poszło CTRL+C -> CTRL+V na opel24 też zawitał.

Swoją drogą Arku :P szkoda, że powstrzymałeś się od oceny tejże strony - podejrzewam, że byłaby ona esencją a sam owy admin reklamowanego forum, który jak natręt chodzi i spamuje w dalszym ciągu nie wiedziałby na jakiej planecie żyje.

Aaa na przyszłość do wszystkich chętnych z prośbą o opinie forum motoryzacyjnego:

Do szanownego admina-spamera

My tu zajmujemy się udzielaniem porad dotyczących problemów motoryzacyjnych a ty jeśli masz problem z oceną strony - to poszukaj for webmasterskich !!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Partnerem serwisu: Karty Plastikowe && Karty Plastikowe
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z forum akceptujesz Warunki użytkowania forum Warunki użytkowania.