Skocz do zawartości

adam1954

Members
 • Liczba zawartości

  50
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O adam1954

 • Tytuł
  Advanced Member

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Mam informację że należy dokręcić 8 Nm O kleju nic nie pisze
 2. Wszystko można. Auto jest twoje. Ale wiesz co sie stało? Wiesz czy masz cały prowadnik? Wiesz czy masz go nie połamanego? Ja nie wiem bo auto u ciebie. Dla tego piszę aby oglądnął to mechanik , wyjął prowadnik i sprawdził.
 3. Ale gdy stary był przeskoczony np. to też mogły być problemy. Pytanie czy teraz jest na pewno dobrze. Czujnik jeżeli jest zmieniany i dalej to samo to albo nowy jest nie sprawny ( co też się zdarza) albo przewody od niego do sterownika uszkodzone albo sam sterownik. I popraw kod błędu bo takiego nie ma jak ty napisałeś.
 4. https://opel.7zap.com/pl/car/j96/e/12/28-0/ Przeczytaj mój poprzedni post bo wrzuciłem zrzuty. Ta śruba jak każda inna może się odkręcić ale nie powinna.
 5. A rozrząd jest dobrze ustawiony? Podstawa to sprawdzić wiązkę a potem czujnik . Ty zrobiłeś odwrotnie. I dołożyłeś sobie roboty
 6. Wykręciła się , wypadła i zniszczyła pasek To są śruby mocowania szyny prowadzącej łańcucha. Więc koniec jazdy i auto na lawecie do mechanika.
 7. Mój kolega pracuje na złomie . Przyjechał gość aby wyzłomować Lagunę 1. Kolega kupił ją od niego za 1500 zł. Dołożył 500 w naprawę sterownika ABS i już mija 2 rok jak jego córka tłucze tym autem do pracy 40 km w jedną stronę dziennie Po opiniach o Lagunach jestem w lekkim szoku. Jak na razie nie chce się zepsuć.
 8. Ja bym zmierzył jakie masz ciśnienie w układzie chłodzenia. Może korek jest zaklejony(zaworek ciśnieniowy)
 9. Ale holcu pisał że mercedes stoi na ,,ustąp pierwszeństwa ,, a nie że wjechał jak jest na zdjęciu. Więc mercedes ma ustąpić pierwszeństwa tym co jadą 26 kwietnia . Więc jeżeli widzi że ktoś tą ulicą jedzie to ma ustąpić. W tym czasie ty wjeżdżasz zaraz za tym autem i wtedy ty znajdujesz się na ,,głównej ,, a mercedes ma ci ustąpić zgodnie ze znakiem. Jeżeli nastąpi sytuacja że ty wjeżdżasz w tą przecinkę a mercedes stał na ,,ustap,, to przecież może przejechać skrzyżowanie jak widać na ujęciu bo ty zanim dojedziesz do głównej, to on już znajduje się na przecince. Taki przejazd to w sumie 3-4 sekund.
 10. Tak oni nie wiedzą ale wiedzieć o tym powinien ten co wyjeżdża ze strefy. Ludzie nawet zapominają co oznacza zasada prawej ręki. Niejednkrotnie pokazuję delikwentom w pewnym miejscu u mnie że ma pierwszeństwo bo przecież jest po mojej prawej stronie a on stoi i nie wie o co chodzi. Ogólnie mamy problem z komunikacją , zrozumieniem i dogadaniem się. To prawda moim zdaniem też , że powinno być oznakowane inaczej. Niestety jak kiedyś czytałem to audyt drogowych oznakowań wykazał że wiele skrzyżowań jest źle oznakowanych.
 11. I policja miała rację. Mercedes miał na pasie kierunek jazdy w lewo. Więc według mnie ustępuje pierwszeństwa temu co jedzie ulicą 26 kwietnia oraz temu z przecinki
 12. Stoi na ustąp ok. Ale zapominamy o jednej rzeczy. Skręcając w lewo kolega jedzie na lewy pas drogi DK10. A Caddy wyjeżdżając z ustąp trzyma się prawego pasa. Więc? W sumie mają jazdę bezkolizyjną . Caddy ma ustąp dla jadącego DK10 prawym pasem. A co ma do tego lewy pas? Przecież nie będzie Caddy czekał na to aż wszystkie pasy się opróżnią?
Partnerem serwisu: Karty Plastikowe && Karty Plastikowe
×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z forum akceptujesz Warunki użytkowania forum Warunki użytkowania.