Napraw Sam Swoje Auto Strona główna Home | Kontakt | RSS | Statystyki | Profil
Logowanie:

Automatyczne logowanie:
Uruchom; JavaScript!
Odśwież

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: ArKos
2015-09-16, 17:07
Autor Wiadomość
tomkain1980 Sam Naprawiam Audi
Nowicjusz

Marka: ford
Model: eskort
Oznaczenie silnika (symbol): tdi
Paliwo: DIESEL
Wysłany: 2013-02-01, 21:22   Wyciekcza wynajętym autem

Witam serdecznie. Mój pierwszy post na forum. Pomyślałem, ze dobrze trafiam bo skoro forumowicze naprawiają auta to znają ich słabe jak i mocne strony. Chciałbym z dwójką znajomych pojeździć sobie po europie wynajętym autem. Dlatego zawracam się do was z pytaniami:

jakie auto wybrać dla 3 osób plus bagaż. Zależy mi na tym aby aut0o miało po pierwsze klimę a dwa mógłbym liczyć na komfortową i bezawaryjną jazdę. Zdaję sobie sprawę, ze nawet nowe auta mogą ulec awarii ale mam nadzieje, ze mi tu dobrze doradzicie.

Wynajem ceny nie jest aż tak istotną sprawą. Wolę zapłacić i mieć święty spokój na wypadek jakiegoś problemu czy kolizji. Ja zamierzam pozwiedzać i wypocząć a nie przejmować się jakimiś pierdółkami. Będą jechać ze mną jeszcze dwie osoby. Każda z nich ma prawo jazdy tak więc będziemy się zmieniać. Nie wiem czy to istotne ale te dwie osoby to kobity. Więc chyba wspomaganie kierownicy mile widziane. No i chyba najważniejsze w co bić. Udać się do jakieś małej wypożyczalni i pytać o konkretny model czy też szukać raczej w jakieś większej firmie czy sieci posiadającej dużo punktów sprzedaży?

Linki sponsorowane
Naczelny Wódz :)

Auto : Sam Naprawiam
Dopisz komentarz do postu Wysłany: 2010-06-29, 22:35   

Opel Corsa
jamalownik
Nowicjusz

Marka: fiat
Model: uno
Oznaczenie silnika (symbol): standard :)
Paliwo: PB
Wysłany: 2013-02-05, 19:29   

Witaj. Ja korzystałem z usług dwóch firm.

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Jenak najlepiej zadzwoń sobie do jednej i do drugiej. Porównaj oferty i wybierz coś dla siebie. Radzę też dobrze poszukać w wyszukiwarce Google. Firm jest od groma wiec na pewnego znajdziesz coś dla siebie. Co do Twojego pytania to tak.

Wynajęcie auta na tak daleką trasę to bardzo mocno szarpnie Cię po kieszeni. Mało która firma chce wypożyczać auto na tak daleki dystans plus do tego wyjazd za granicę. Przeczytaj dokładnie umowę najmu oraz dopytaj dokładnie konsultanta abyś nie został na lodzie lub aby nie zdziwił Cię rachunek.

Na wypadek kolizji z innym autem czy to z Twojej winy czy czyjeś warto mieć ze sobą numer telefonu do ambasday polskiej. Jeśli chcesz odwiedzić kilka czy nawet kilkanaście krajów to zapisz je sobie wszystkie i schowaj w schowku samochodowym albo portfelu. Alternatywnym wyjściem jest zanitowanie jednego numeru i w razie potrzeby kontakt z dowolną ambasadą. Tam już CI podadzą numer do ambasady w kraju w którym przebywasz.

Dobrze mieć zapas gotówki przy sobie. Zagraniczna policja bardzo lubi wlepiać mandaty obcokrajowcom. My w sumie nie jesteśmy lepsi patrz program stop drogówka. Jak nie masz meldunku/karty stałego pobytu w danym kraju to mandat musi zapłacić gotówką. W Czechach są one kosmicznie drogie. Jak będziesz bardzo miły to panowie policjanci odeskortują Cię do najbliższego bankomatu :)

Zapoznaj się też z przepisami panującymi w danym kraju. W jednych wymagają jeżdżenia cały dzień na światłach a w innych nie. Poza tym warto zerknąć na specyficzne dla danego kraju znaki aby wiedzieć co one oznaczoną.
Ostatnio zmieniony przez ArKos 2015-09-16, 17:08, w całości zmieniany 1 raz  

lokim
Nowicjusz

Marka: ford
Model: fiesta
Oznaczenie silnika (symbol): tdi
Paliwo: DIESEL
Wysłany: 2015-09-16, 16:58   

Ja korzystałem z usług xxxxxxxxxxxxxxxxx, niezłe ceny ;)
Ostatnio zmieniony przez ArKos 2015-09-16, 17:07, w całości zmieniany 1 raz  

Linki sponsorowane
Naczelny Wódz :)

Auto : Sam Naprawiam
Dopisz komentarz do postu Wysłany: 2010-06-29, 22:35   

Opel Corsa
ArKos Sam Naprawiam Audi
Administrator
capo di tutti capi

Marka: Opel
Model: Mokka/Calibra
Oznaczenie silnika (symbol): B14NET
Paliwo: PB
Zaproszone osoby: 41
Wysłany: 2015-09-16, 17:07   

Dobra... to samo IP, zmienia nicki i sieje spam.
Wypad stąd. Ban za reklamę.

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi